Únor 2009

Velká mozaika hotová!

28. února 2009 v 14:18 | Kiki |  News
Velká fan-mozaika je konečně hotová!
Bylo tolik fotek, že jsou dokonce dvě x)

Na obě se můžete podívat tady a zároveň si tam podle Vašeho mailu vyhledat, na které jste ;) ->HyperLinkHyperLink

Billova záchodová situace z Echo '07 :D

28. února 2009 v 14:13 | Kiki |  Bill - info


Možná o téhle "události" už všichni víte, ale já to tady myslím nemám a teď sem na to narazila, takže by to některé z Vás možná mohlo zajímat :D

Stalo se to na Echo 2007.
Bill si chtěl odskočit a tak se vydal směrem k záchodům. Jenže co se nestane - paní, co má záchody na starosti, uviděla nějakou vysokou černovlasou holčičku v dlouhém černém kabátu, jak si to rázuje na pánské záchodky - a samozřejmě "ji" poslala na dámské.
Až na to, že ta holčička byl samozřejmě Bill, který se asi musel hanbou propadnout :D
Paní pak uviděla, že je to Bill, takže to dobře dopadlo a Bill se mohl jít konečně vyčurat :D


Text k Herzen im Sturm?

28. února 2009 v 14:12 | Kiki |  Videa [Youtube, Dailymotion...]


Už sem Vám tu psala drb, který říká, že by se první singl z nové desky měl jmenovat Herzen im Sturm a měla by to být ta, jak kousek z ní Bill zpívá na DVD Caught On Camera.

Teď se objevilo něco dalšího. Jedné fanynce se něco stalo, když najela na oficiální stránku a zobrazil se jí zdrojový kód či co a zobrazil se jí text této písničky! (jde to vůbec? :D podle mě ne :D)

Každopádně tady máte ten text x)

Blitz č.33 (Pt)

28. února 2009 v 14:08 | Kiki |  Magazines [české, zahraniční
Článek s fanoušky Tokio Hotel a My Chemical Romance. Je to spíše interview, kde fanoušci mluví o těchto dvou kapelách a o tom, že nejsou ty kapely emo.

Bill na koni

28. února 2009 v 14:07 | Kiki |  Bill - foto


Studijní cenu Jugendpreis Fernlernen 2009 dostávají Twins z Tokio Hotel

28. února 2009 v 14:05 | Kiki |  Rozhovory a články
(c) Přeložila Iwush - s dovolením vložení na tento blog

Hamburg (ots) - Známým nosičem cen při letošním udělování studijních cen DistancE-Learning 2009 se stal Tom a Bill Kaulitz, kteří byli ještě vedle dalších sedmi vynikajících dálkových učenců vyznamenáni.
Studijní cena DistancE-Learning bude v tomhle roce už po 24 rozdána mezi dálkové učence - mezi lidi, kteří dosáhly svých úspěchů s dálkovými předměty respektive dálkovým učením a ustály felxibilní metodu učení. Ti nejlepší studenti byli vybráni na základě nezávislé poroty odborného sdružení fóra DistancE-Learning.
Rozhodnutí právě padlo, všech devět nositelů a nosiček cen budou v krátkosti představení veřejnosti. Avšak dva z nich jsou už úctihodně známí a už dlouho nepodléhají utajení: Bratři Bill a Tom Kaulitz (oba dva 19) z Tokio Hotel byli vybráni pro tuto cenu Jugendpreis Fernlernen 2009 za jejich vzornou práci, kterou museli dělat vedle své kariéry pomocí internetu v individuální škole, aby se připravili na maturitu.
Studijní cena DistancE-Learning 2009 bude 27. dubna 2009 předána na spolkovém ministrestvu pro vzdělávání a výzkum v Berlíně od Andrease Störma - bohužel ale bez přítomnosti obou Kaulitzů, neboť v tento čas budou na promo tour s jejich novým albem.Je tohle přítel Billa Kaulitze?

28. února 2009 v 14:04 | Kiki |  Rozhovory a články

Gay alarm u Tokio Hotel. Je Bill Kaulitz gay? Je to "Andi"?

Po dvou letech, kdy se poprvé taková pomluva objevila v médiích, tisk pokračuje ve svých otázkách kolem sexuální orientace Billa Kaulitze.
Bill Kaulitz (19) je zpěvák německé rockové kapely Tokio Hotel a od doby, co se kapela stala slavnou se v médiích šíří pomluvy.
Nejnovější je z února kdy se objevilo na titulce belgického časopisu Joepi:
"Gay Alarm u Tokio Hotel. Je Bill Kaulitz gay?"
Magazín zobrazil několik fotek blonďatého kluka, který byl s Billem a kluky několikrát viděn.
Stránka Staragora dala dohromady pomluvy a říká, že se kluk jmenuje Andreas nebo taky "Andi":
- Andi je 19letý blondýn, který doprovází kapelu všude po turné. Dokonce sdílí i stejný pokoj!, píše Staragora a tvrdí, "Andi je Billův tajný přítel!"
Jiné stránky zase tvrdí, že nejenom Andi je Billův nejlepší přítel, ale že Bill a Tom mají dokonce holky i v Quebecu v Kanadě.
Toto téma jenom tak neskončí.

source (c) Topp.no

Fansupport extrém

28. února 2009 v 14:03 | Kiki |  Rozhovory a články

I když TH se v poslední době vyhýbají Rakousku, dvě dívky jsou jim věrné. A dokonce mají vlastní časopis. Úžasné...
Čím by kapela byla bez svých fanoušků? Jenom pár hlupáků, kteří ztrácí čas s muzikou! Většina fanoušků podporuje svoji oblíbenou kapelu kupováním jejich CD nebo lístků na koncerty. Někteří fanoušci jsou navíc kreativní a vytváří plakáty se slogany "Chci tvoje dítě" nebo "Vem si mě". A potom tu jsou taky dvě dívky z Vídně: Leo (23) a Lis (25), které mají vlastní časopis Monsun.
Leo a Lis následují svoji oblíbenou kapelu po celé Evropě. "Kromě Vídně a několika koncertů v Německu jsme byly i v Londýně, Amsterodamu, Paříži, Římě a Genevě. Německo bylo nejlepší, nejspíš protože, tam je to největší, ale ať jsme kdekoli, fanoušci zpívají s kapelou všude, i v Itálii," říkají dvě dívky. Během posledního turné dostaly navíc nápad vytvořit vlastní fan-časopis.
XPress byl prvním rakouským časopisem, který držel Monsun v rukách. A říkáme: naprosto úžasné. Texty jsou legrační a je tam hodně vlastních fotek. A rozhodně to musí mít všichni Tokio Hotel fanoušci. Čtěte o tom, jak časopis vzniknul a podívejte se do zákulisí a jak ho můžete získat do rukou.
Leo a Lis si získaly hodně přátelství, i v mezinárodních formách, za dob Tokio Hotel. Díky tomu taky získaly tyto články a fotky z určitých akcí, které jsou vydány v časopise Monsun - literatura od fanoušků pro fanoušky. Skládá se z hodně backstage reportáží a informací o kapele na turné. Texty jsou něco, na co si fanoušci zvyknou - Tokio-kluci jsou většinou uráženi a své životy tráví pro většinu sarkasticky. Ale i ne-němečtí fanoušci si to můžou přečíst - texty nejsou nejenom německy, ale taky anglicky. 1:1 překlad časopisu. Zkráceně: vzhledem k výdajům za tisk, vytisknutí časopisu je možné jenom pro tisk a nahrávací společnost. Ale Monsun se dá stáhnout zdarma na domovských stránkách www.monsunmagazin.com. Rozhodně stojí za čtení!

Co vás přivedlo k nápadu udělat Monsun?
Leo: Naše láska k Tokio Hotel muzice samozřejmě. Bohužel, minulé turné bylo zrušeno kvůli Billově operaci. A poněvadž jsme chtěly doprovázet kapelu do Kopenhagenu a již jsme měly i letenky, tak jsme jely jenom tak. Seděly jsme v našem hotelovém pokoji a tak jsme dostaly nápad na fan-časopis. Trvalo nám to tři měsíce než jsme vydaly první vydání a rozeslaly jsme to do fanklubů v Rakousku a Německo, stejně jako na myspace.com. Šlo to rychle.

Jak pracujete na časopisu? Jakou práci do toho dáváte?
Lis: Přemýšlíme o čem psát a jaké současné témata tam dávat nebo používáme TH network, abychom získaly informace. Fanoušci po celém světě posílají články a když se nám líbí, tak je vydáme v časopise. Náš známý vytiskne tak 20 kopií ke každému vydání a posíláme to vydavatelstvím a našim partnerům. Každý si ovšem může vydání stáhnout zdarma na stránce www.monsunmagazin.com a jenom za den máme 7000 downloadů!

Co můžou fanoušci číst a očekávat od Monsun?
Leo: Monsun není jenom typický TH časopis - soustřeďujeme se na fanoušky. Píší nám o koncertech, na kterých byly, fan akcích a o rostoucí komunitě fanoušků a o tom to je: nesoustřeďujeme se jenom na TH, kvůli jejich muzice, ale taky si děláme přátele díky této kapele. Tak Monsun funguje: každý fanoušek, který napíše článek přispívá tím, aby se ostatní fanoušci zúčastnili taktéž. Tak "Stammtisch" přišel k životu.

Získaly jste vlastní TH "Stammtisch"?
Leo: Přesně. Právě máme kolem 10 lidí, které pravidelně potkáváme za měsíc. Kromě povídání o TH taky chodíme do kina nebo bruslit a rádi jsme otevřeni pro nové lidi. Více info na http://th-stammtisch.bplaced.net

Jaký je váš názor na TH a jejich úspěch v Americe?
Lis: Každá evropská kapela to chce zvládnout v USA, což je nepochopitelné. Nejsme naštvaná nebo zklamaní, že TH to tam taky zkusili a uspěli! Jenom nechceme, aby zapomněli na německé fanoušky - my jsme ti, kteří je udělali tak velkými, jak jsou nyní.

<![CDATA[//><!]]>


HQ fotky ke stažení #4

28. února 2009 v 13:59 | Kiki |  Download
Kids Choice Awards - 1.12.2007 (72 fotek)

HyperLink HyperLink

MTV Designerama 2006 (43 fotek)

HyperLink HyperLink

TV Total Stock Car Challenge - 10.7.2006 (11 fotek)

HyperLink HyperLink

V Madridu (2007)

28. února 2009 v 13:57 | Kiki |  Celý band
bigger ->

NME Award: Tokio Hotel mají štěstí

28. února 2009 v 13:56 | Kiki |  Rozhovory a články
NME Award:

Londýn - Tokio Hotel se dostali do negativního ocenění. Kluci byli na NME Award nominováni v kategorii "Nejhorší kapela". Tuhle "cenu" si ale smějí vzít domů Jonas Brothers. "Nejlepší kapelou" se stali Oasis. Přítel drog Pete Doherty získal ocenění v kategorii "Nejlepší britský sólo umělec". "Nejlepší live kapelou" večera se stali Muse. Vystupovali konec konců "Blur" a Pete Doherty. "The Cure" vyhráli "Godlike Genius Award".

NME Award bylo propůjčeno britskému hudebnímu magazínu "New Musical Express"


Nejde PC!

27. února 2009 v 23:13 | Kiki
Ahoj.Jistě jste si všimly,že jsem psala,že tady dneska něco dám....(nebo to bylo včera?No,to je jedno) ,ale něco si mi stalo z PC a tak mi nechce najet!Pořád se restartuje!Taťka říkal,že musí smazat celej počítáč (jako vše z něj vymazat!)!!!Takže i tu mojí fotomontážku (co jsem dělala s Billem a chtěla Vám ji tu hodit),všechny fotky,písničky..atd!Takže by jsem Vás chtěla poprosit,jestli to tu vydržíte a pak Vám tady Dám pár věcí

  1. Další díl FF (2 praštěný holky)
  2. Taky píšu další FF - Provokace
  3. 2 nakreslené obrázky - Jeden sem "uklízela" pokoj a našla Billa (kresleno ai před rokem a něco,tak se nesmějte) a pak jsem kreslila TWC...
Doufám,že jsem na nic nezapoměla a SB... - vydržte...já taky musím čekat xD

Cena pro mládež za vzdělání na internetu jde k TH-dvojčatům

27. února 2009 v 22:44 | Kiki |  Rozhovory a články
Hamburg - Sláva vítězům tohoto ročníku Studienpreis DistancE-Learning 2009: Tom a Bill Kaulitzovi se stali vedle sedmi dalších, absolventy internetového studia.

Studijní cena DistancE-Learning byla tento rok již 24krát propůjčena internetovým absolventkám a absolventům - lidem, kteří kvůli soukromému úspěchu zvolili internetové vyučování, které je především o flexibilní metodě učení. Nezávislá porota vybrala vítěze tohoto ocenění.

Teď padlo rozhodnutí - všech devět výherkyň a výherců bude brzo představeno na veřejnosti. Přesto už dva z nich jsou před udílením slavní: Dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi (oba 19) z Tokio Hotel byli vyznamenáni cenou za studium na internetu, kteří se vedle jejich kariéry připravovali na ukončení školy na webu individuální školy.

Ceny DistancE-Learning 2009 budou předány státním tajemníkem Andreasem Stormem 27.dubna 2009 v ministersvu pro vzdělání a výzkum (BMBF) v Berlíně - bohužel bez obou bratrů Kaulitzových, kteří jsou v té době na promo turné nového alba Tokio Hotel.

Fotka: Tom a Bill Kaulitzovi slaví ukončení školy s oběma ředitelkami webu individuální školy, Sarah Lichtenberger (vlevo) a Jennifer Krautscheid (vpravo)


Zejtra!

25. února 2009 v 17:48 | Kiki
Ahoj.Jdu spát k babičce a nemá net..takže zatím ahoj. jo a Al,jestli toto čteš,tak v 8 hodin (dneska) budu na chatu - TH místnost....

papa - Kiki

Pro SB!!!

25. února 2009 v 16:40 | Kiki
Ahoj.Chtěla by jsem Vám oznámit,že obcházet Vás nebudu KAŽDÝ DEN ale jednou za týden.Určitě jste si vsimly,že jsem Vás dlouho neobíhala atd,ale já nemám čas...srr...

Kiki


Live anim Billa

25. února 2009 v 16:20 | Kiki |  Animace