Duben 2009

Kontrola SB 1. - Výsledky

30. dubna 2009 v 23:38 | Kiki
Kdo zůstal?
 1. Alice-TH
 2. ♥kaTHika♥
 3. LuSs
 4. Lentilkiss
 5. Lenchen
 6. Meckik
 7. BillinQa Kaul!tz
 8. ♥Prinzesschen Lynn♥
 9. Zuzka
 10. Miska
 11. Lea-Kaulitz
 12. N!cool_M@niac
 13. BiLLuShQa
 14. Pajule
 15. Madik
 16. Teerriiss...♪
 17. TokioACA
 18. Billy
 19. Iwush
 20. Monica
 21. WeRoOoNiQa
 22. Tí_nuška
Nejsou mými SB -

 1. Kamila
 2. Veronika
Je mi to líto,ty co jsem musela smazat,ale nezapsaly jste se....a taky tu moc nechodíte...omlouvám se..jen kdyby jste měly nějaký důvod (Pozastavení),tak napiste do komentů

Pozastavuju - na neurčito!

23. dubna 2009 v 17:07 | Kiki
Ahojky SB..mám pro Vás špatnou zprávu..musím se učit, pak budu na celej výkend u babičky...takže pozastavuju..večer tu možná něco hodím..nezlobte se ,ale příroďák musím z 3 vytáhnout na 2!

Kiki

Annemarie Eilfeld o TH

23. dubna 2009 v 17:05 | Kiki |  Rozhovory a články
Annemarie Eilfeld se účastní šesté řady DSDS. Na Bildu byl zveřejněn rozhovor, co s ní dělal Oliver Pocher x)

Přeložila Terush pro terusky-tokiohotel.blog.cz - nekopírovat bez zdroje!

Při Star Search si byla jen osmá. Bill z Tokio Hotel tam tenkrát byl taky..

Jo, pochází jako já ze Saska-Anhaltska! Bill a já jsme se tam seznámili, ale momentálně jsem v kontaktu s jejich bubeníkem, Gustavem. Píšeme si maily přes MySpace.

Moment! Jak je to mezi Váma?
Prostě si soukromě píšeme. Přijde mu skvělé, že někdo další slavný pochází ze Saska-Anhaltska. Sasko-Anhaltsko je mocné! Myslím, že je sladké, že mi takhle dodal odvahu.


Stalkers - výřezy z Brava

23. dubna 2009 v 17:01 | Kiki
Výhružný dopis od nich
Na benzínce

Perez Hilton na Much On Demand o TH-stalkers

23. dubna 2009 v 17:00 | Kiki |  Rozhovory a články
Ano, takže Perez se teď o to všechno začal strašně zajímat. Bože, proč zrovna on?! Ale ovládá se, až na to vzájemné vyšachování.

Přeložila Terush pro terusky-tokiohotel.blog.cz - nekopírovat bez zdroje!

Moderátor: Takže, jak to pokračuje s Tokio Hotel?

Perez: Dobře, Tokio Hotel mají, nezlobte se, posedlé fanoušky, co po nich jdou. Je tu skupina holek, co je už déle pronásleduje. Věci se trochu rozvášnily minulý týden, kdy Toma pronásledovaly od domu na benzínovou stanici, kde jednu z nich uhodil. Takže by měl být soudní proces na obou stranách - Toma by měli vyšetřovat za to udeření - a fanynky za pronásledování.

Moderátorka: To je psycho! To je strašidelné!

Moderátor: Takže ty stalkers můžou být obviněné a poslány do vězení? Skupina by se měla začít nějak bránit.

Perez: Jo, možná se vyšachují navzájem. Víte, oni ho sledovaly, ale on ji udeřil..

Moderátor: Dobře, udeření není dobré, ať už se stalo cokoliv..

Moderátorka: O té story vás budeme dál informovat.

Tématické

23. dubna 2009 v 16:58 | Kiki
.. vánoční.
.. halloweenské.

Stalking: Když láska fanoušků zachází příliš daleko

23. dubna 2009 v 16:54 | Kiki |  Rozhovory a články

Jsou bohatí, slavní a žijí ve strachu. Ve strachu ze stalkers. Často nejsou celebrity jenom obtěžovány a vyhrožovány, ale taky napadeny. Tokio Hotel jsou nejnovějším příkladem na dlouhém listu celebrit, kteří jsou oběťmi stalkingu.


Stalkers mají ve své osobnosti něco z fanoušků. Jeji vášeň, nicméně, je mimo hranici zdravé lásky fanoušků. Jejich akce je podporována označením posedlého a abnormálního statusu. Někteří terorizují své idoly s denními dopisy, emaily nebo dary. Další je sledují na každém kroku a obtěžují je.
.
.
.
Dokonce i dívčí skupina "Les Afghans on tour" obtěžovala kapelu Tokio Hotel po půl roku. Skupina se skládá ze čtyř dívek, které si maskují obličej šátkami. Byly více než fanynky, tohle aspoň je v jejich vyhrožujícím dopise, kde oznamují Tokio Hotel, že budou jejich "malou noční můrou". Ani to je ale neodradilo ještě od toho, aby ohrožovaly členy rodin těchto muzikantů. Proto taky byla matka dvojčat Billa a Toma obtěžována a fyzicky napadena.

Britney Spears, Jamie Foxx, Tokio Hotel - všichni jsou světky posedlých fanoušků. A to je jenom duben!

V Německu platí od 22.března 2007 za stalking tři roky vězení. Vyšší tresty přichází ještě v pochyb když stalker hazarduje se životem nebo byla vykonána fatalita.
.
.
.
.
.

source (c) News

Verze od benzinky od jistých přítomných fansek

23. dubna 2009 v 16:52 | Kiki |  Rozhovory a články
Originálně zveřejněno od Artax/THA a "La Luna":

"Řeknu vám verzi, která se stala a byla mi tak řečena, protože se to zdá víc realistické...ale jenom abych tohle obeznámila: Berte to s trochu větší rezervou, protože jedna holka to řekla kamarádce, ta to řekla mé kamarádce a ona mě...a, jako obvykle, s každým kouskem se to ztrácelo. Kromě toho bylo tohle řečeno jenom z jedné strany - a rozhodně ne celé. Ale teda tady to máte:

Francouzsky žijí v Hamburgu už skoro rok a sledují. Bill, Tom a jejich matka opakovaně žádali fanoušky, aby přestali s tímto "špiclováním". Po tomto se většina fanoušků stáhla alespoň 500 metrů od domu a nechodí tam už ani tak často. Jenom tyhle Francouzsky stále byly před jejich hlavními dveřmi a ignorovali žádosti od TH. Podle všeho se začínala situace více a více z obou stran stávat agresivnější vůči sobě navzájem. Místo milého požádaní, když jenom kluci šli tak "Prostě vypadněte!" - a dívky: "Trhněte si..." Podle všeho Billova a Tomova matka chtěla tyhle holky zažalovat se sledování a k tomu byly potřeba dokumenty v podobě fotek a videí. Samozřejmě, že si tyhle holky všimnuly, že jsou filmování a naštvalo je to. V ten den, co se stalo to s tou benzinkou, holky sledovaly Toma od domu kluků do studia, od studia zpátky domů, od domu k Andymu a od Andyho na benzinku. Na benzince, Tom nebo jeho spolucestující (nepamatuju si přesně, co moje kamarádka říkala) znova filmoval ty dívky. Proto šly k tomu auto, bouchaly do okna, chvástaly se a zkoušely otevřít dveře, aby mu řekly, aby přestal natáčet. Jedna dokonce kopnula do Tomova auta a tak otevřel okénko a zakřičel: "Dotkni se toho auta znova a zabiju tě!" na to další holka vzala cigaretu a s úsměvem ji típnula o Tomovo auto a velmi pomalu. Na to Tom vyšel z auta a (pravděpodobně) chtěl po ní jít...další holka do něj ovšem strčila, aby ho dostala od její kámošky a ta s cigaretou (nebo to byla jiná) chtěla Toma udeřit do tváře. Potom uhodil on ji a byla tam menší potyčka. Na to Tom nastoupil do svého auta a odjel. Pár těchto Francouzek na to odešlo. Někdo zavolal ambulanci a policii a kdy se uslyšelo jméno Tokio Hotel, tak přijel i tisk. Musí tu být něco málo vymyšleno, podle toho co viděly, protože tyhle holky nedávaly interview a policie rozuměla jenom polovině, protože všechny mluvily jenom francouzsky a anglicky. "

TH mezi nejvíc Googlovanými slavnými lidmi

23. dubna 2009 v 16:52 | Kiki |  News
Google vydal seznam nejpopulárnějšího vyhledávání 2008:

1. Most Popular (Most Popular)
Images
Games
Map
mp3
weather
classmates
nokia
work
pictures
contact

2. Most fast-growing (Fastest Rising)
contact
classmates
Wikipedia
translator
mail.ru
download games
qip
pictures
Yandex
news

3. The most important events of 2008
Olympics in Beijing
Euro 2008
War Georgia Osetia
crisis
Collider
Eurovision
Champions League
Kazantip
Formula 1
helloween

4. The most popular of famous people
Ranetki
Dima Bilan
Putin
Britney Spears
Medvedev
Timati
Boombox
Linkin Park
Tokio Hotel
Metallica

5. Rating Who is ...? "
ktulhu
David Blaine
manager
who you are
medvedev
god
Kenny
copywriter
NDS
Moderator

6. Rating "I'd like to change ..."
eye color
voice
hair color
image
destiny
husband
hair
karma
gender
shape of nose

Source.Je Tom násilník? BRAVO zná pravdu!

23. dubna 2009 v 16:46 | Kiki |  Rozhovory a články

Tokio-Hotel-Star Tom udeřil dívku do obličeje! Ale BRAVO zná tajemství, které za tím je!


Fanoušci jsou šokováni! Jinak tak milý Tokio-Hotel-kytarista Tom Kaulitz (19) vybouchl a udeřil dívku do obličeje! Síla! Náš Tokio-Tom násilník? Co se stalo? Čerpací stanice v Bahrenfeldu v Hamburku, Tom chtěl natankovat svoje černé Audi R8. Najednou se objevily čtyři fanynky. Jedna dívka, Perrine D. (21) fotila star s bleskem přes okno auta. Na to měl Tom vyhodit cigaretu z okna. Perriene vzala oharek cigarety, típla ji na okno jeho auta. Tom vyskočil z vozu, rukou ji vrazil do obličeje, trčil do ní, než spadla na zem. Potom Tom odjel pryč.

Perrine zavolala policii, sanitka ji převezla s monoklem pod okem a zraněním ucha do nemocnice. Taková scéna byla zaznamenána na kameru čerpací stanice. Teď bude proti Tomovi vznesena žaloba za ublížení na těle. Ale co za tím opravdu stojí?

Zasvěcenec říká: "Dívky, které byly zapojeny do incidentu na čerpací stanici, nebyly žádné fanynky - ale skupina agresivních stopařek." Dívčí gang z Francie, který se jmenuje "les Afghanes on tour". Jsou většinou zakryté nebo maskované. "Už téměř půl roku jsou v obležen bytů členů kapely, hází vajíčka po autech a nevyhrožují dokonce kapele, ale jejich rodinám - dokonce také některým fanouškům." To potvrdil také producent Tokio Hotel, David Jost (36) z LA pro Bravo. "Jedna z těch dívek-stopařek, zaútočila 8.dubna také na rodinného člena Billa a Toma" vypráví. "Další den jsme rovnou proti dívce podali oznámení - teď jsme podali další trestní oznámení."

Ale co mají tyhle Francouzsky proti Tokio Hotel? Zasvěcen z kruhu fanoušků říká: "Před rokem si jedna z těchto francouzských dívek pronajala byt ve stejném místě jako dvojčata." Ale Bill a Tom chtěli mít doma svůj klid a ve svých málo volných dnech nerušeně odpočívat. "To ale stopařky nechtěly akceptovat a byly naštvané. Tak vypracovaly šílený plán - zničit Tokio Hotel! Díky měly zjistit všechny adresy rodinných členů, bodygardů a členů kapely, aby uskutečnily svůj plán. Jsou všude, číhají na ně na každém kroku!"

"Les Afghanes on tour" (vzhledem k maskování přes arafatky) číší totální strach u Tokio Hotel a jejich fanoušků. Dokonce poslaly Tomovi, Billovi a spol výhružný dopis. "Hází vejci, přivádí ostatní lidi k pláči - a nepřestanou, protože jim to připadá jako zábava." Kluci z Tokio Hotel také osobně prosili čtyři dívky, Angelique, Noemie, Aurore a Perriene, aby přestaly. Je Tomova reakce také jenom kvůli neustálému trápení jeho rodiny, přátel, kamarádů kapely a fanoušků? "Víc než půl roku kluci proti tomu nic nedělali - jen prosili o klid. Tenhle gang chce kapelu zničit -a s tímhle jsou už o krok dál," obává se zasvěcenec.

U TH fanoušků jsou "les Afghanes on tour" už delší dobu obavou. MelovesBill na internetu píše: "Toma pronásledovaly už dost dlouhou dobu!" Jean19 říká: "Agrese je blbá. Ale Tomovi rozumím. Někdy jsou nervy prostě u konce." Násilí přesto není žádné řešení… V tomhle je BRAVO pro vás…

source: DE Bravo 18/09

Bill nebo Pocher: Kdo je víc cool?

23. dubna 2009 v 16:45 | Kiki |  Rozhovory a články

TV-komik Oliver Pocher (31) vystupoval v šesté řadě "Německo hledá Superstar" jako Bill Kaulitz z Tokio Hotel. Zvolte, kdo je víc cool: Pocher nebo skutečný Bill...

"Tuhle píseň věnuju sobě," vychloubal se Pocher v sobotu před "Německo hledá Superstar". Později vystoupil s "Durch den Monsun".

Pocher to vzal s humorem, ale vrchní porotce Dieter Bohlen (55) se ukázal trochu ovlivněn. Když Oliver Pocher zpíval, opustil sál, pravděpodobně kvůli záchodu.

Pocher je v dalším kole. Pozvání na další show přijal a vtipkoval: "Možná mi může Dieter napsat song..."

Byl by Bill Kaulitz ohromen vystoupením Olivera Pochera? Může ještě něco okopírovat? Hlasujte!

zdroj: Bild

Státní návladní vyšetřuje Toma Kaulitze

23. dubna 2009 v 16:44 | Kiki |  News
Státní návladní vyšetřuje Tokio Hotel-kytaristu, Toma Kaulitze. "Začali jsme řízení kvůli případnému
podezření ublížení na zdraví," řekl mluvčí Wilhelm Möllers. Jak jsme informovali, měl 19letý na čerpací stanici Stresemannstraße (Bahrenfeld) uhodit do obličeje Francouzsku Perrine D. (21). Její právník podal minulý pátek proti Kaulitzovi trestní oznámení.

Spor začal poté, co 21letá nedopalek cigarety, kterou měl po ní Kaulitz hodit, típla o jeho auto. Podle výpovědi Tokio Hotel-manažera, Davida Josta, se jedná o stopařky. Měly členy kapely a jejich rodiny už týdny pronásledovat a napadat. O tom však nemá státní zástupce žádné důkazy. "Zatím jsme neobdrželi žádné konfrontují důkazy", uvedl prokurátor Möllers.
Tomovi Kaulitzovi bylo nabídnuto právní slyšení.

zdroj: http://www.abendblatt.de/daten/2009/04/21/1129712.html

Prohlášení od Alleg

20. dubna 2009 v 21:34 | Kiki |  Vzkazy a dopisy pro fanoušky
Přeložila Terush pro terusky-tokiohotel.blog.cz - nekopírovat bez zdroje!

Viděl jsem tu fotku. A chci Vám říct - to je jejich problém, že použili moji montáž. Dělala jsem ji už před dávnou dobou. A nebyla vytvořena pro takové šílenkyně. Nedala jsem jim k tomu žádný souhlas. Nechci, aby kvůli tomu na mě někdo teď útočil.

Nikdy jsem takové věci nedělala proto, aby ji viděla dvojčata nebo jejich management. Nikam je neposílejte. A nikdy jsem netvrdila, že jsou pravdivé.


Výbuchy smíchu

20. dubna 2009 v 21:18 | Kiki |  Celý band

Malý mix Gustava

20. dubna 2009 v 21:11 | Kiki |  Gustav - foto