Červenec 2009

Jedu na dovču xD

25. července 2009 v 7:18 | Kiki |  Diary
Ahooojj lidí! Právě vám oznamuju, že zhruba za 1 a něco jedu na dovču. A taky se chci omluvit, že jsem tu tento týden skoro vůbec nebyla, ale máme rozkopaný byt a my s bráchou museli spát u babičky... ještě teď jsem u taťky ma PC xD Mno tak to jen aby jste to věděli xD

Kikina-TH ♥

P.S. - to jsem ale hondá, co? Kvůli vás jsem si přivstala xD A je toto fotomontáž?6x Georg

20. července 2009 v 23:37 | Kiki |  Georg - foto


Signatury by Mary

20. července 2009 v 23:36 | Kiki |  Blendy & Signatury
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic

Svalovec Gustav (:

20. července 2009 v 23:35 | Kiki |  Gustav - foto

Světová petice

20. července 2009 v 23:35 | Kiki |  News

Fanoušci Tokio Hotel jsou frustrovaní z akcí z posledních týdnů, které má na starosti americké Cherrytree. Chceme rozumně vyjádřit svůj názor, že nám to vadí. Bylo to sepsáno formou dopisu, který je umístěný na tokiohotelinternational... to shrnuje náš pohled na tuto záležitost.

Tahle petice není mířena na to oblafnout Martina, nebo ostatní z cherrytree,ale dostat je k tomu, aby vyslyšeli naše slova k tomu,aby se podařilo úspěšně urovnat věci mezi fanoušky a Cherrytree,aby mohli být št'astní do budoucna a dělat co nejlepší support pro naši oblíbenou skupinu Tokio Hotel.
Nové album Tokio Hotel "Humanoid" přijde v říjnu!

20. července 2009 v 21:35 | Kiki |  Rozhovory a články

Konečně nějaké dobré zprávy od Tokio Hotel! Tokio Hotel DLOOOOOOOUHO-očekávané další album má konečně název A máme tak trochu už datum vydání!
Tokio Hotel příští album se bude jmenovat HUMANOID (není to celé velkým písmem - jenom jsem opravdu nadšený) a vyjde v říjnu. Doufám. Což znamená, že by mohli mít náskok a oficiálně změnit jméno měsíce z října (October) na ROCTOBER! Nebo ještě líp, RAWKTOBER! Navíc ten název je TAK Bjork. Nemůžu se DOČKAT, až uvidím umění toho alba. Doufám, že to bude super futurózní.
Humanoid update se objevil přes blog Toma Kaulitze, takže díky Tome za update!
A navíc ten chlap, který napadnul Gustava v baru se sám přiznal. DOBŘE! Grrr!

Source (c) MTV Buzzworthy

Animace z paintballu (by Silmar)

20. července 2009 v 19:28 | Kiki |  Animace
..
..
..
..
..
..


Avatary by Lisa

20. července 2009 v 16:31 | Kiki |  Avatary
1. 2. 3. 4. 5.
6. 7. 8. 9. 10.
11. 12. 13. 14. 15
16. 17. 18. 19. 20

Další zprávy od Martina (CTR)

20. července 2009 v 16:30 | Kiki |  Rozhovory a články

* Martine, dokončili TH už své album?
* Tokio Hotel ještě nedokončili album. David Jost s nimi ještě pracoval na novém songu, když jsem s ním naposedly ve čtvrtek mluvil.
* Myslím is, že lidi jsou frustrovaní z toho, že za 1) Album TH trvá hodně dlouho 2) Tom byl viděn s Chantelle
* Myslím si, co je opravdu na tomto umístěné je to, že Chantelle je ve Flipsyde a Flipsyde je u Cherrytree a lidé jsou rozzlobení z toho, že byl Tom viděn s Chantelle. Nemůžu to kontrolovat. Nikdo nemůže.


+

Tom a Chantelle se scházejí (No to snad né!!!)


Just brothers...

20. července 2009 v 16:16 | Kiki
Myslim, že tolik oblečení na sobě ještě na mejch montážích neměli :D Vlastně tam neni tentokrát ani trochu erotiky... a právě proto se mi to líbí. Tak, snad bude i vám :D

Tokio Hotel: Tak se jmenuje nové album!

20. července 2009 v 16:14 | Kiki |  Rozhovory a články
"Humanoid" se bude jmenovat nástupce "Zimmer 483"! Plus útočník Gustava Schäfera je usvědčen!

Konečně novinka k očekávanému novému albu! TH-manažer David Jost řekl německé tiskové agentuře dpa, že nové album se bude jmenovat "Humanoid" ("člověku podobný").

"Bill chtěl, aby nové album neslo světový název", říká Jost. Kdy přesně album vyjde, není ještě jasné. Mezitím jsou také novinky k případu útoku na bubeníka Gustava Schäfera.

29letý útočník se udal na policii a útok přiznal. Gustava měl potkat náhodou a nebyl to žádný konkrétní útok na člena Tokio Hotel: "Nevěděl jsem, že je tak slavný. Jeho kapelu také neznám", řekl útočník podle Bild.de


Avatary - Bill

20. července 2009 v 16:12 | Kiki |  AvataryTokio-hotel-de-4ever.blog.cz

Myslíš, že song vše napraví? 2. díl

20. července 2009 v 16:10 | Kiki |  Myslíš, že song vše napraví?
"Co to... Tome?" udivil se chlapec jménem Bill. "Bille, ... já... hledal jsem tě!" vydýchával se těžce Tom. "No a?" "Omlouvám se" "Zase?" "Já..." "Tome, mě už tohle nebaví. Pořád dokola se omlouváš, ale že by jsi s TÍM už přestal, to ne. Nazdar!" "Ale.." "Vypadni!!!" zakřičel chlapec a třískl dveřmi přímo před bratrovým nosem, po kterých se potom svezla na zem. Kolena si tisknul k sobě, na ně také položil hlavu a přemýšlel... 'Co vlastně chci?' To vůbec netušil a také vůbec nevěděl, že to stejné dělá i jeho bratr.
Taktéž seděl u dveří a myslel na toho druhého... Najednou se zvedl a šel domů. Billa to "trucování' časem omrzí, vrátí se domů a budou spolu žít až do smrti. Šťastně, tak jako tomu bývá v pohádkách. Ale zapomněl na jeden detail. Toto není pohádka, se šťastným koncem, nýbrž krutá realita! Ve stejnou chvíli se zvedl i Bill a šel psát nějaké songy. Chtěl se odreagovat a jak to udělat nejlépe, jak jinak, než-li se vypsat do písniček. To stejné udělal i Tom.
Doma zasedl ke stolu a začal psát písničku. Ale ne pro skupinu, pro svého bratra, kterého si chtěl ho usměrnit.Když song dopsal, šel do obchodu koupit krvavě červenou růži, menší obálku, do které strčil již zmiňovanou písničku. Vzal růži i obálku a šel znova do hotelu. Tentokrát ne za jeho druhou polovičkou, ale jen k recepci, kam vše podal recepční, aby to předala Billovi. Věděl, bylo to velmi zbabělé, že mu to nepředal sám, jenže Bill by mu ani neotevřel a i kdyby, vyhnal by ho.Recepční už Billovi volala na pokoj, aby si obě věci přišel vyzvednout a Tom raději odešel.Bill ihned slezl dolů a dárky si převzal. Zalezl do pokoje, sednul si na postel, otevřel obálku a začal si číst -
"Pomalu uvnitř umrzám

Jak dlouho tady oba ještě můžeme být

Zůstaň tady

Stíny mě chtějí dostat

Ale jestli půjdeme, půjdeme jedině ve dvou

Jsi všechno, co jsem

A všechno, co teče v mých žilách

Budeme se vždycky podporovat

Nezáleží, kam půjdeme

Nezáleží, jak hluboko

Nechci tam být sám

Nech nás jít společně do noci

Jednou bude ten čas

Nech nás jít společně do noci...

...Rozhodl jsem se pro TEBE!"

Chlapci z očí vytryskly slzy. Jeho dvojče o něj pořád stojí a před holkami dal přednost jemu... Vzal mobil, vyhledal v seznamu jeho číslo a začal mu psát SMS. Zavolat mu neměl odvahu...

"Ahoj Tommy. Jsem moc rád, že jsi se rozhodl a to zrovna pro mě. Ale jen jedno, myslíš, že song vše napraví? Všechnu tu bolest, slzy, smaže vzpomínky na tebe a ty holky....?"

Odeslat. Za malou chvíli mu přišla odpověď.

"Ne Billy, opravdu si to nemyslím L"

Bill si jen tiše povzdychl a ani se neobtěžoval odeslat. Položil mobil na noční stolek, vstal a růži šel dát do vázy s vodou. Jakmile vázu položil na stůl, přišla mu další SMS. Tentokrát to byla od Georga -

"Ahoj Bille. Za dvě hodiny ve zkušebně!"

Fajn. Řekl si. Stejná reakce proběhla i u Toma. Moment. Jenže to pak znamená, že se uvidí s Billem a má šanci se mu omluvit z očí do očí. No, není zrovna žádný romantik, ale pro něj to udělá. Vzal si náhrdelník, který kupovali spolu s Billem. On má jednu půlku srdce a Bill druhou. Jelikož má trička velikosti XXXXXL, není pro něj žádný problém náhrdelník pod něj schovat. Skoro dvě hodiny strávené na youtube uběhly jako voda a je čas jít. Cesta probíhala v pořádku, jako vždy, ale přesto cítil divný pocit. Dorazil do zkušebny, ale Bill tam nebyl.

Všichni tam byli, ale ON ne! "Kde je?" zeptal se. "Kdo?" " Bill!" "Ještě nedorazil" odpověděl mu v klidu Gustav. Tom okamžitě nasedl do svého auta a jel si pro Billa sám do hotelu. V půlce cesty jej zarazila sanitka. Stala se nehoda. 'Kruci, to mi ještě chybělo!' řekl si v duchu, ale jakmile viděl, že na nosítka nakládají osobu s černými vlasy, ihned vystoupil a rozběhl se směrem k sanitce. 'Prosím, ať to není Bill!' prosil v duchu, ale jeho obavy se naplnily, když přiběhl k nosítkům.

"To ne!!!" zakřičel. "Vy jste příbuzný?" přišel k němu sanitkář. "Jo, jsem jeho bratr.. dvojče. Prosím, zachraňte ho. Nechci přijít i o něj." Prosil. "Budeme dělat, co je v našich silách. Chcete jet s námi?" "Já..rád bych, ale mám tady auto, takže dojedu. Budu se Vás držet jako klíště." "Dobrá, tak tedy čekáme na vás" rozhodl sanitkář, nastoupil do sanitky a už si to jeli do nemocnice. Tom, jak řekl, sanitky se držel jako klíště a jel za ní i na červenou.

Jakmile dorazil do nemocnice, Bill musel na operační sál. Tom se usadil na židlích, co byly k sezení před operačním sálem. Po hodině trápení, bolesti a hlavně slz se ze dveří vyvalil doktor. Okamžitě si to zamířil k Tomovi. "Vše je v pořádku. Operace proběhla bez komplikací. Každou chvíli by ho měli vézt na pokoj." Jak řekl, tak se taky stalo. Spícího Billyho vezli na pokoj."Děkuju moc. Mohu být s ním? Chtěl bych být první, koho uvidí až otevře oči. Jsem jediný, koho má..." "Dobrá, tak tedy jděte, ale předpokládámě, že se vzbudí až zítra." "To vůbec nevadí. Ještě jednou moc děkuju" poděkoval znova a vydal se za Billem na jeho pokoj.

Usadil se na židli, vytáhl mobil a volal G-éčkům. Vše jim vysvětlil, a taky je poprosil, aby za ním nejezdili, protože s ním chce být sám. A vůbec, stejně by je nepustili, protože nejsou příbuzní. Komu by ještě zavolal? Nikomu. O oba rodiče přišli asi před měsícem. Byla to autonehoda. Nakonec Tom usoudil, že na řidli se mu moc dobře nesedí a tak si sedl do křesílka. Pohodlně se opřel a nakonec také usnul. Vzbudil se až na druhý den. Ihned se podíval na Billa, který spokojeně oddychoval. Ten pohled mu nahnal slzy do očí. Bylo to něco hrozného. Představte si svou lásku, své dvojče připojené na různé přístroje. Nechce přijít i o něj. Najednou Bill začal otevírat oči...

Další díl mé povídky...

Kiki