Listopad 2009

Tokio Hotel rádio!

25. listopadu 2009 v 18:55 | Kiki |  News
Tokio Hotel mají své rádio! Hrají tam písničky HQ i Live! Z CD Schrei, Zimmer 483, Humanoid a Scream. Je to na francouzské stránce. Právě hrají "Alien" anglicky!

TADY


Nový "pravidlo" pro SB xD

25. listopadu 2009 v 17:56 | Kiki |  Diary
Ták se zase hlásím... po dlouhé době, že? Chtěla bych vám jen říct, že blogy obíhat NEBUDU, jen když u mě napíšete nějaký komentík, tak k vám mrknu a možná xD i odepíšu. Je toho na mě moc... škola, doma, pes, povídky (teďka je fakt flákám...)

Vezměte si to takhle.

Příjdu ze školy, převlíknu se, udělám oběd (jak kdy, ale většinou jo), udělám úkoly, učím se, pak jdu se psem, někdy si i na hoďku zdřímnu (když chodíte spát po půlnoci a vstáváte kolem sedmé ráno xD někdy se to nedá vydržet), pak si to zopáknu, kukám na televizi, osprchuju se, nachystám si věci na další den, pak jdu (někdy xD) zase k televizi a pak spát xD Určitě jsem i něco vynechala xD Ale tady máte prostě "celý" můj den xD Na PC si třeba skáknu jen na deset minut, zjistit novinky, na blog, ale obíhat SB.... to ne. Pokud někdo nesouhlasí, klidně si mě vymažte.

Takže jestli souhlasíte nebo ne, napište do komentů. Děkuju moc, ale říkám, sbíraj se mi známky a mě ze zemáku hrozí 3-! takže skoro čtyřka. Omlouvám se!

Nálady jako na houpačce, škola a zasranej počítač!

25. listopadu 2009 v 16:16 | Kiki |  Diary
Začala jsem pociťovat, že mám nálady jako na houpačce. Předevčírem šíleně happy, včera smutná.. nic moc, dneska ráno a odpoledné šílená xD a teďka? Zase divná. Co to se mnou je? Já nevím.

Dostala jsem dneska známky, co mi vychází ná vysvědčení. Ta učitelka na fyzinu je totální kráva! Hele, mám tyto známky - 4, 1 a 1. Pokud dobře počítám, tak mi vychází čistá dvojka a né trojka, jak napsala! Jak já ji nesnáším!

A ještě si musím postěžovat na PC. To je takej magor! Pořád se seká, ta myš, o té ani nemluvím, asi za chvíli vypoví službu. Nesnáším ho! Mám chuť ho rozkopat, rozebrat na miliony miniaturních kousíčku!!!

No nic... možná se tu ještě vrátím večer.. zatím pá!

Kiki

Blbne myš, žádný lístky, zemák, FF, twincest, povlečení... a prdel ve škole xD

23. listopadu 2009 v 22:06 | Kiki |  Diary
Nejen, že mi blbne myš (od PC xD), tak se ještě musím podívat na zemák a žádné lístky jsem nedostala. To mi celkem vadí, ale mamka říkala, že až budu o něco starší, tak ať si na Tokiáky jedu kolikrát chci :-D. Celkem dobrý, ne? Místo jednoho konclu budu mít třeba deset :-D Takže to moc neřeším... ale jako mrzí mě to.

Pak ten zemák. Musím se naučit kde je asi 45 měst na zítřek! Děs běs! Ale to taky neřeším xD, páč něco si pamatuju a taky to do té hodiny nemusím ani stihnout, páč jdu ráno k doktorce.

Jsem i celkem ráda, protože mi první hodinu odpadne fyzika. Tu fakt nesnáším. A ještě víc tu učitelku. Ikdyž je fakt, že ji i s třídní (je jí 27 let, takže v pohodě xD) tak trochu vždycky v matice pomlouváme a smějeme se jí. Protože to, co ona osí, to je děs.. a nebo ještě když jsme ji měli jako supla xD To byl konec. Vyvolala si Dominika k tabuli. Dělali jsme nějakou tabulku a udělal to moc velké tak - "Zmenši to!" no a když to zmenšil, tak zase - "Jak to tam chceš nacpat do takových chlívečků?" Jsem nemohla xD Jak to řekla xD Prostě si z ní děláme prdel.

Dneska byla ve škole, jako každý den zase prča xD
Aďa - "Jdu nasrat Honzu." vstala a šla za ním. My jsme se (no, oni) opakovali děják a Domin seděl naproti mě (jako že naproti mě, v lavici xD chápete, ne? Když si prostě o přestávce nesednete vedle někoho, ale naproti xD) a za ním stál Honza.
Aďa za ním příšla a - "Baff!" (či co to bylo xD)
A on - "Aaaa!"
No a Domin o tom nevěděl, tak se lekl a začal řvát taky xD Jsem s toho upe nemohla. Nebo jak se učili jména a pořád se jim to pletlo xD Nebo jak to po sobě nemohli přečíst :-D

Jinak jen tak pro zajímavost. Už třetí den sháním na netu povlečení s TH. Pokaždé mi to najde textil Soldán. Ale to já nechci. Já chci tohle -

Tokio Hotel - Bandphoto & Bill Bettwäsche

S pomocí jedné holčiny jsem to našla (no, spíš ona xD) na TÉTO stránce. Když jsem si to počítala, tak s poštovným i balným to výjde na 1404 KČ... přibližně...

Taťka se dneska taky do toho opřel a začal hledat povlečení xD Najel na jeden blog a byla tam rubrika TWINCEST.
Říkám - "Tam nechoď!"
Taťka tam ale najel xD bylo tam varování* a taťka jako to viděl, tak si to* začal číst xD Já jsem vletěla za mamkou do kuchyně a radovala se - "Já mám taťku úchyla! Vjel na Twincest!" jsem se smála jako pominutá xD Jsem se vrátila do obýváku a taťka se na mě odíval.
Já - "Najeď tam!"
Taťka - "No to víš že jo. Ti pak zakážu internet." Asi se podíval na pár fotomontáží xD
Já - "Ou, tak to raději ne."
Njn.. taťka je můj taťka a i rád mi "zahraje" na kytaru "DDM".. tomu se ani hraní říct nedá. Jen prostě začně do té kytary "třískat".

Když už jsme u toho TwincesTu, mohla by jsem napsat další díly mé FF -

Ale není jaksi čas xD Musím se naučit ten zemák. Snad o výkendu na to vlítnu xD Budu se snažit!

Arthur und die Minimoys 2 - HQ fotky (download)

23. listopadu 2009 v 21:23 | Kiki |  Download
Včech 248 fotek v HQ ze všeřejší premiéry Arthur und die Minimoys 2, si můžete stáhnout na:


Nominace v NRJ Music Awards 2010

23. listopadu 2009 v 21:23 | Kiki |  News
Tokio Hotel získali jednu nominaci v NRJ Music Awards 2010 a to v kategorii "Nejlepší mezinárodní kapela roku".

Green Day
Jay-Z feat. Alicia Keys
The Black Eyed Peas
Tokio Hotel
U2

Hlasování je neomezené a můžete hlasovat už teď!

Předávání cen se bude konat 23.1.2010

VOTE


Bill věří na velkou lásku

23. listopadu 2009 v 21:21 | Kiki |  Rozhovory a články
"Arthur 2" premiéra v Berlíně: Bill Kaulitz z Tokio Hotel mluví o lásce, pizze a "Twilight".

S těžkými stříbrnými řetězi, koženými rukavicemi, černě nalakovanými nehty a 40 cm dlouhou hřívou Bill Kaulitz (20) okamžitě přitahuje pozornost! V rozhovoru působí frontman Tokio Hotel ovšem jako naprosto sympatický průměrný kluk. Hvězdné manýry jsou nulové! Koupel v davu si popová hvězda přesto užívala na Potsdamer Platz. Důvodem byl nový fantasy-povyk "Arthur 2", kde Bill propůjčil opět svůj hlas hlavní postavě. Předtím se s ním setkal Markus Tschiedert pro rozhovor v hotelu Ritz Carlton.

Podruhé mluvíš Arthura. Máš rád svůj hlas v dabování?
Naprosto nerad se poslouchám. Také se nikdy nedívám na moje rozhovory. V mém zpěvu jsem si zvykl a lze přitom také kontrolovat techniku tónu. V rozhovorech se někdy něco řekne, aniž by se o tom přemýšlelo.

Tentokrát Arthur prožívá první lásku. Jak to vypadá u tebe?
U mě se to pravděpodobně nikdy nestane a co se týče tohoto tématu, tak se nic nezměnilo. Nedoufám, že se to prokáže správně, ale momentálně je to můj realistický rozsudek. Když se dívám zpátky, za posledních pět let jsem neměl šanci se zamilovat. Neexistuje žádné rande a nemůžu někoho poznat normální způsobem. Není tam žádný mezilidský kontakt.

Jak by měla vypadat tvoje vysněná osoba?
Nemám to před očima! Určitě bych ale nezakládal na něčem vnějším jako barva vlasů. Věřím v lásku na první pohled a prostě bych věděl, když by najednou stála přede mnou. Samozřejmě jsem měl přítelkyně, ale jenom do 15let. Potom dál ne, což je opravdu příliš málo pro 20letého.

Miliony dívek tě obdivují. Jak zvládáš trvalý křik?
Na živých koncertech si toho ani nevšimnete, protože děláme sami hudbu a v uších máte sluchátka. Na Červeném koberci to může být i pro mě nahlas.

Křičí Japonky jinak než Němky?
Ne, přinejmenším žádný rozdíl neslyším! Všude jsme se setkali se stejnou energií. Moje noční můra by byla, když by fanoušci jenom tleskali. Potřebuju tuto energii od všech fanoušků, kteří vypustí všechny své emoce. To mě nakopne.

Jak se ti podaří sestoupit z hysterie ve svém soukromém životě?
Soukromý život už pro mě dál není. Neklamu sebe samotného. To je důvod, proč nechodím ven tak často a když ano, mám vždycky kolem sebe bodyguardy. Normální kontakt s lidmi bohužel nemám a spíš bych se označil za ostýchavého.

Takže nemůžeš jít ven a koupit si chleba…
Rád bych! U mě jsou lidé, kteří mi vždycky všechno obstarají, což první dva roky bylo ještě něco cool. Ale teď bych se někdy rád sám rozhodl, čím bych chtěl naplnit ledničku. V Americe jsem byl jednou v supermarketu ve 3 hodiny v noci, když všechno bylo prázdné. To jsem si poprvé všiml, co lze všechno koupit.

Čím si naplníš svoji ledničku?
Jelikož jsem doma jen velmi zřídka, je to naplněné standardními věcmi, jako je chléb a poleva. Jsem velmi nekomplikovaný, pokud jde o potraviny a taky nemám rád, 5-hvězdičkové restaurace. Rád jím těstoviny a pizzu. Moje mrazničky je větší než moje lednička, tam je místo, kde najdete spoustu zmrazené pizzy, kterou vytáhnu a hodím do trouby.

Jsi vždy velmi vystylizovaný. Poznají tě fanoušci také bez make-upu?
V každém případě! Když jedu na letišti, dám si čepku a teplákovou. Ale moji fanoušci mě poznají i podle špičky nosu.

Jak dlouho potřebuješ, abys vypadal tak, jak teď?
Už je to rutina. Sprchování a všechno kolem toho trvá asi hodinu. Dělám si všechno sám a mám velký problém s tím, nechat jiné lidi dělat tyto věci. Jistě, sáhnu zpátky a když vidím fotky před třemi lety, taky si myslím, jak jsi tady takhle mohl pobíhat. Ale není nic, za co bych se styděl, protože tak jsem to v onen moment pociťoval a to je ok.

Kdo je pro tebe nejdůležitější?
Moje rodina je ta, která mě drží na zemi a mez mého bratra Toma bych nemohl přežít žádný den. I když jsme se oddělili na jeden den, jako je tenhle, navzájem si telefonujeme. V podstatě jsem Tom, bez toho druhého se cítíme nanic a naprosto se potřebujeme.

Lidé tě rádi srovnávají s Michaelem Jacksonem. Bojíš se někdy, že skončíš stejně?
Jeho smrt byla opravdu drsná věc a nechci o tom mnoho říkat. Protože mi připadá naprosto hrozné rozebírat jeho smrt. Také Michael Jackson má právo odpočívat v pokoji a k tomu bych chtěl trochu přispět.

Ale jako Jackson si zvolil androgynní vzhled…
Ano, ale to byl automatický vývoj. Rozjelo se to už ve škole a už v jedenácti jsem si obarvil vlasy. Brzo poté jsem si začal s make-upem, lakováním nehtů. Už jako dítě jsem sledoval filmy o upírech, pravděpodobně jsem se tím nechal inspirovat.

Mimochodem upír: Právě dostáváš velkou konkurenci Roberta Pattinsona. Jsi fanoušek "Twilight"?
Absolutní! Přitom na začátku jsem byl spíše skeptický, když o tom všichni najednou mluvili. Potom jsem viděl první film a připadal mi naprosto báječný.

Jak se vypořádáváš s faktem, že i kluci si myslí, že jsi skvělý a často se říká, že jsi gay?
To je věc, která mě téměř nudí! Děje se to automaticky a jak se společnost formuje, je zřejmé, že o tom kolují pomluvy. Že se líbí klukům mi připadá naprosto ok. Proč také ne?


Pohřeb & Narozeniny

19. listopadu 2009 v 20:54 | Kiki |  Diary
Lidi, dokážete si představit, že jeden den jdete na pohřeb a na druhý hned máte narozky? Mě se toto stalo dneska. 12. 11. 09 (řekli nám to pátek 13.!) mi umřela moje prababička, dneska byl pohřeb. Už nikdy tam nechci jít. Ani na jakýkoliv jiný. Je to děsný. Příjdete tam, uprostřed (v rakvi) leží mrtvé odkryté (někdo si ho nechá odkrýt, někdo ne) tělo toho, kterého máte rádi. Mamka mě tam nakonec pustila, ale mě stačily vidět ty vlasy a nešla jsem tam. Pak jsem celou hodinu poslouchala něco o Ježíši, věřících a nevěřících... to byla fakt nuda. Milionkrát se postavit a zase si sednout. Co ale bylo nejhorší, když tu rakev s tělem spouštěli do země. Brečela jsem jako malá holka, protože jsem nejstarší (jako nepočítám dospělé, že?) a pamatuju si ji asi nejvíc. Úplně živě ale to, když ještě jezdila tady za náma, respektive k babičce a já tam spala. Tehdy ještě dávali na nově (myslím) tu soutěž "Kolotoč" a my se na to dívali. Zrovna to začínali vysílat a já na ni křičela z obýváku do kuchyně - "Babi, pojď honem! Už to začíná!" Byla jsem tehdy naštvaná, že chodí tak pomalu... protože měla hůl. Pak z domova důchodců, jak se smála a pořád kývala hlavou na souhlas. Mám ji moc ráda. Tak asi všichni z rodiny. Když pohřeb zkončil, šli jsem do hospody (pořád jsem se ptala na co a vždycky mi odpověděli, že něco zapít, to už ale nevím co xD). "Poznala" jsem celou naší rodinu. Věřte mi, že když jsem vylezla z auta, tak jsem si myslela - "Pane Bože, kdo to je?" Bylo tam upe moc lidí. Sem ani nevěděla, že jich tolik v rodině máme xD. Domů jsme měli přijet kolem sedmé večer, ale protáhlo se to do půl osmé xD. To víte, když máte pronajatou celou hospodu jen pro sebe a sejde se celá rodina, každý se ožere xD tak se to protáhne. Naštěstí jen o půl hoďky. Mamka se taky opila a celou cestu domů (něco přes hodinu) spala. Teta Lenka, ta pořád zvracela (a ještě prej zvrací xD chudák). Co pět minut jsme museli zastavovat xD Teta Pavla, babička (prababiččina dcera), strejdové doma ještě pijou pivo. Jsem zvědavá, jak zítra vstanou a to strejda David jde ještě dneska na noční xD) No, ale jinak den v pohodě, až na ten pohřeb.

Tak teďka k těm narozkám xD Zítra mi bude červejch 14 let. Těším se. Doufám, že dostanu ten lístek (na TH xD). Mamka říkala, že dostanu peníze, tak je asi vrazím do deštníku, mikiny a nebo povlečení s TH xD No, uvidíme zítra. Stejně se to bude slavit až v sobotu xD Ale tak co xD

Takovou slohovku jste ode mně nečekaly, co? To je asi poprvé. No nic, mizím.. jdu dál smutnit.... Mějte se a ahoj!

Kiki

Jsme rebelové

18. listopadu 2009 v 17:53 | Kiki |  Rozhovory a články

Další album německého rockového fenoménu!
"Naše tvrdá droga, je náš úspěch!"
Bratři Kaulitzovi a jejich přátelé jsou zpátky! Rozhodnuti získat zpět své fanoušky a všechno roztrhat! "Rádi bychom měli přítelkyni, ale nemáme čas!"

Prodali jste 5 milionů alb. Je to číslo, který přináší nátlak?
Bill: Nee (směje se). Ano, samozřejmě, protože to není album, které jsme dělali v naši garáži, je to velká věc a víme, že tu jsou milionu lidí, kteří to budou poslouchat a budou o tom mluvit. Snažíme se na to zapomenout a soustředit se na hudbu.

Bill píše texty a Tom komponuje. Nebojujete?
Bill (směje se): Ne, musíme se nějak dohodnout. Tom to neurčoval.
Tom (s úsměvem): Ale ty jsi nikdy nebyl schopný hrát na nástroj.

Vaše hudba je stále rock, ale klidnější. Vzali jste si dávku stáří?
Bill: Vyrostli jsme. Je nám 20 let, to změní naše životy, ale neříkáme, že jsme se uklidnili, protože tak to není! Jsme stále rebelové, máme vztek v dobré slova smyslu!

Ve World Behind My Wall považujete publicitu za budoucí vězení. Je těžký život Tokio Hotel?
Bill: Vždycky jsme chtěli být číslem jedna. Jediné, co nemůžete, je jít klidně po ulici, v našem soukromém životě se necítíme volní, jsme zavřeni v pozlacené kleci.

Bille, snažíš se jít ven bez make-upu, prostě vyjít inkognito?
Bill: Samozřejmě, ale i tam jsou fanoušci a fotografové, kteří mě poznají!

Francouzské fanynky jménem "The Affghanes" vás obtěžovali. To však nezabránilo tomu, abyste přijeli do Francie…
Bill: To nejsou fanoušci, jen psychopati, kteří kořistí naše životy…
Tom: Jedna z nich skočila na moje auto, když jsme opouštěl domov. Posílaly nám výhružné dopisy, soud jim zakázal přístup k nám. Ale nejvážnější bylo, když šly k naší matce a fyzicky jí napadly…

Byl jsi rok pryč a jiné sexuální symboly, Robert Pattinson a Zac Efron, ti vzaly místo. Tvoje strategie pro návrat?
Bill: Zac! (menší úsměv na svého bratra) Nemyslím, že je to o těchto typech věcí. Robert a Zac jsou herci, nejsme v soutěži.

Mohl bys mít zamilovaný příběh s fanynkou?
Bill: Proč ne, nikdo není v bezpeční před láskou na první pohled…

Pouze Georg má přítelkyni. Jak to?
Bill: Rádi bychom měli přítelkyni, ale nemáme čas. Od začátku kapely jsem neměl vztah.
Tom: To není pro nedostatek snahy!
Georg: Tom nejvíc z nás flirtuje, zoufale hledá přítelkyni!

Jaká dívka je váš typ?
Tom: Mě se opravdu líbí Jessica Alba, je kus!

A tobě, Bille?
Bill: Nemám žádný konkrétní fyzický typ. Bruneta nebo blondýna, pokud to bude láska na první pohled.

Co musí udělat, aby měla u vás šanci?
Bill:
Ať se vyhne kousání nehtů.
Tom: Prdění!
Gustav: Krkání!
Georg: Musí si oholit nohy a podpaží!
Tom: Celkově žádné chlupy na těle!
Bill: Ale stále mít vlasy!
Georg: A nedloubat se v nose!

Co umíte říct ve francouzštině?
Bill: "Sračka!"
Gustav: "Chceš se mnou spát" a "miluju tě" je užitečné pro hledání bytu!

Jaké znáte francouzské umělce?
Tom: Hm ... Johnny Hallyday, z doslechu ...
Georg: Carla Bruni?

Stejně jako každá dobrá rocková kapela, si představte konzumaci zakázaných látek. Jaké jsou vaše oblíbené?
Bill: Káva, Red Bull, dietní cola, cigarety, holky.
Tom: Ale naše tvrdá droga je úspěch!


Bill bude v pátek ve Viva Live!

18. listopadu 2009 v 17:52 | Kiki |  News
V pátek 20.11. přijde Bill Kaulitz z Tokio Hotel a bude s Collien mluvit o své práci dabéra ve filmu "Arthur und die Minimoys 2" a také o aktuálních drbech a pomluvách.20.11.2009 VIVA - Vive Live; 15.00 hod
DUEL TOKIO HOTEL vs. LINKIN PARK

18. listopadu 2009 v 17:43 | Kiki |  News
Ahoj všichni fans Tokio Hotel!

Chcete ukázat světu, že máte rádi Tokio Hotel? Chcete je podpořit přímo před televizními kamerami? Nyní máte jedinečnou možnost!
25.11.2009, v 15:00 se bude ve studiu Óčka konat duel fanoušků TOKIO HOTEL vs. LINKIN PARK!
Nejenom že podpoříte Tokio Hotel, budete mít možnost získat i nějaké cool kousky z metalshopu, s potiskem Tokio Hotel!
Proto neváhejte a přijďte příští středu do Óčka!

Více info zde http://ocko.idnes.cz/tokio-hotel-vs-linkin-park-dc8-/oc_clanky.asp?c=A091109_142801_oc_clanky_nh

Dále bychom vás chtěli poprosit, abyste hlasovali pro TH v internetové hitparádě www.ujdeto.cz
TH jsou na 17. místě, pomozte je dostat na vrchol! Hlasovat můžete každé 2 hodiny. Tak do toho!

...

A na závěr bychom vám chtěli připomenout, že 5.12.09 se bude konat v Praze Česká Fanparty!!!
Čeká Vás zde bohatý program, velkolepá oslava, výroba překvapení pro TH, party, tombola se skvělými cenami, fanshop a special guest MIKE MÜLLER!
Podrobné info již tento týden!!!

VŠICHNI JSTE SRDEČNĚ ZVÁNÍ

Váš FC Team

Bravo č.23 (Rumunsko)

10. listopadu 2009 v 22:01 | Kiki |  Magazines [české, zahraniční
Cover:Articles:


Top10 Headlines na TheDeadBolt.com

10. listopadu 2009 v 22:00 | Kiki |  News
Click for a larger view

Zamilován do Billa

10. listopadu 2009 v 21:51 | Kiki |  News
Na stránkách textsfromlastnight se nachází příspěvky o tom, že Bill Kaulitz je kluk. Na tom by nebylo nic divného, ale hodně kluků si původně myslelo, že je to dívka a jeden se do něj dokonce zamiloval bez toho, žeby věděl, že Bill Kaulitz není dívka ale kluk.

Screen:
Ne, nejsem v pohodě. Byl jsem čtyři měsíce zamilovaný do zpěvačky ze skupiny Tokio Hotel a teď mi říkáte, že je to kluk?

Stalkerky u soudu vyhráli?!

10. listopadu 2009 v 21:50 | Kiki |  News

Dívky z Les Afghanes zvítězili u soudu a kluci proti nim museli stáhnout obvinění. Píší to na svém blogu. Tam také píšou i něco o tom, že Perrine se ještě v prosinci bude s něčím obracet na soud... Zatím není ponětí o co jde.

source: tokiohotelus.com

--------
Není nic potvrzeno!

Billův Humanoid mikrofon

10. listopadu 2009 v 21:47 | Kiki |  Bill - foto
http://i33.tinypic.com/mrtklu.jpg

Ta chce Billa

10. listopadu 2009 v 21:45 | Kiki |  Rozhovory a články
Tak blízko jako ona se k němu žádná nedostane. Také v noci EMA v hangaru 2 (Tempelhof), kde Bill Kaulitz kouřil v uzavřené Super-VIP místnosti, byla blondýnka stále u něho. Jak se BZ dozvědělo, jedná se Natalii Franz, vizážistku.

Ale pracovně její doteky nepůsobily. Mezi fanoušky Tokio Hotel koluje drb, že tam něco běží. Také ve videoklipu k "Geisterfahrer" se chová "klackovitě" na Billově hoteloém pokoji. V 3.55 ráno oba dva nastoupili do černého Mercedesu, který je zavezl na místo přespání Ritz Carlton.

[...]


Tokio Hotel jsou lepší než Jonas Brothers

10. listopadu 2009 v 21:44 | Kiki |  Rozhovory a články
Promiňte, Jonas Broters, v Evropě jste příliš malí - Tokio Hotel jsou stále vůdci.

Evropští fanoušci promluvili

Německé super hvězdy Tokio Hotel neodešly domů bez ceny - tři bratři v kapele - Jonas Brothers ano.
Dvě populární teenie kapely byly nominovány ve stejné kategorii - "Best Group". Ale když byly hlasy sečteny, znova se ukázalo, že fanoušci v Evropě preferují Tokio Hotel před Jonas Brothers.
Tokio Hotel vystupovali před 9000 publikem se songem "World Behind My Wall," při kterém doslova vše explodovalo v plamenech a na konci se objevil kouř.