Červenec 2010

K povídkám

29. července 2010 v 9:03 | kiki |  Diary
Takže, rozhodla jsem se něco napsat k povídkám :)

Můj svět, tůj dvět, náš svět - Díly by tu mohly přibývat jednou týdně a to v neděli v 18:00. Pokusím se to přednastavit a taky psát. Snad budu stíhat. Kdyby něco, řeknu vám. Před prázninami jsem si říkala, že se nebudu pouštět o prázdninách do vícedílovky, že si nechám provětrat hlavu, jenže to nejde :D Znáte ten pocit, kdy prostě něco musíte napsat? Tohle je přesně ono :D

Hra na dvě strany - Má celkem osm dílů, takže už zbívají jen dva. Já už to mám přečtený, holky mi to daly přečíst venku no a tak jsme se i domluvily (s Tery, MissEagle :)), že ji tady zveřejním. Nic vám ale neřeknu, jak to skončí! xD

Innocent game - Tu píšu s Chantell. Vždycky něco vymyslíme, napíšeme, ale nikdy toho není dost, takže, díly by taky mohly přibývat pravidelně, protože píšeme snad každý den. :) Asi je tady budu dávat co pátek, taky v 18:00, pokud ovšem nebude chybět a nezapomenu přednastavit :D

Povídky se Sisou - Ano, slovenská autorka, s níž taky píšu. Celkově máme napsané dvě opvídky navíc. (Ok, tu druhou píšeme :D), ale pokud by jste chtěly, můžu tady dát tu první, která dopsaná je. Mám tušení, že v té jsem hrála Tom, vyjímečně :)

Jednodílovky - Nejsou tu často, já vím, ale jsem líná je z papíru přepisovat. Několik mám třeba i rozepsaných, jenže jsem línáááá :D

Taky bych vás chtěla upozornit, že u některých povídek se objevilo "Nebude dopsáno", takže aby jste nečekaly pokračování :) Kdyby jste nějakou mermomocí chtěly, napište, pokusím se :)

Jestli něaké povídky čtete, prosím, komentujte, ať jde vidět, že je alespoň někdo čte.

Děkuju

Kiki ♥

Můj svět, tvůj svět, náš svět 3.

29. července 2010 v 8:48 | kiki |  Můj svět, tvůj svět, náš svět
Ok, jsem tu po dlouhé době s touto povídkou. :) Snad se bude líbit :) K.
Tom
Zakroutím hlavou, abych se vzpamatoval.To snad není možný. Co? No prostě všechno! Bill ve škole pořád sedí na místě, čmárá si něco na papíry a je do sebe děsně uzavřenej. Teď? On je v pohodě. Uvidíme, jak to půjde dál. Odtáhnu ho k nejbližší cukrárně. "Tak, kterou?"
Bill
"Umm… Klasika… Vanilka a čoko." Rozhodnu. Vždycky si dávám tyhle dvě příchutě. Jsou moje nejoblíbenější.

Hra na dvě strany 6.

29. července 2010 v 8:45 | kiki |  Hra na dvě strany
Bill: Probudilo mě silné jakoby kopnutí. Přitlačil jsem si obě ruce na břicho. Pak jsem uslyšel chrápání mého Toma, Který ležel na druhé posteli. Najednou jsem ucítil ještě silnější kopnutí. Pořád nechápu, co to má být. O týden později.

Innocent game 3.

29. července 2010 v 8:42 | kiki |  Innocent game
Bill se šťastně usmál. "Myslíš, že bychom měli pomoct i ostatním?"

Tom pokrčil rameny "Pokus chceš," pousmál se.

"Já nevím.. jsou to lidi v našem věku..."

"Jak chceš, je to.. Na tobě," vydechl.

"Nezníš moc nadšeně."

Tom pokrčil rameny, a zhluboka se nadechnul. "Nechám to.. Prostě na tobě," pousmál se.

"Ne, Tome...." zaskučel Bill. "Záleží to i na tobě."


Deníček

27. července 2010 v 5:01 | kiki |  Jednodílné
Můj milý deníčku,

Dnes se to stalo. Jako každý rok jsme já a Tom slavili narozeniny. Na tom není vůbec nic divného, jenže mě se tenhle den vryje do paměti navždy… Myslím, že bych to měl vzít hezky od začátku.
Začalo to všechno před dvěma měsíci, kdy Tom našel můj deník. Přečetl si vše, co tady je. Já o tom ale nic nevěděl. Za jiných okolností bych na něj byl naštvaný, že se mi nemá co hrabat ve věcech (no dobře, ležel na stole, ale to je jedno), ale za to jsem děsně rád. Přišel za mnou do pokoje a řekl ta slova, která jsem od něj nikdy neměl slyšet. Vůbec jsem nedoufal, že by se moje sny mohly stát skutečností.

Bill & twins by me

27. července 2010 v 3:12 | kiki |  Drawing
Tokio-Hotel-Kaulitz.blog.cz

Hra na dvě strany 5.

25. července 2010 v 14:19 | kiki |  Hra na dvě strany
Tom: Ráno se vzbudím a Bill ještě spí. Rozhodnu se jít na nákup, aby bylo co na snídani. Koupím vafle, vajíčka, mléko, cornflakesy apod. Zaplatím a jdu k autu. Když procházím kolem trafiky, všimnu si velkého titulku: "Lambert konečně dostal Kaulitze." Okamžitě běžím časopis koupit. Jakmile dorazím domů, odhodím tašky a začnu číst: "To že Lambert chce Billa jsme věděli už dlouho, ale nikdo netušil co se stane až se setkají. Teď už to víme. Lambert dostal co chtěl. Jedině náš časopis vám přináší fotky, které to dokazují." Dál jsem to nečetl. Ty fotky mluvily za vše. Odhodil jsem časopis a vyšel z domu. Potřebuju se uklidnit.


Hra na dvě strany 4.

23. července 2010 v 20:36 | kiki |  Hra na dvě strany
Bill: Ráno se probudím, sbalím si věci a jedu domů. Pořád se mi vrací včerejší noc. Jak jsem se mohl tak ztřískat?! Jak jsem to mohl udělat? Co řeknu Tomovi? Jak to vezme? Taxík zastavil u našeho domu. Odemykám dveře. Tom tu není. Posadím se na sedačku a po tvářích se mi znovu začínají kutálet slzy.


Krásný začátek dovolené

23. července 2010 v 20:30 | kiki |  Jednodílné
Máme tu jednodílku :) Tentokrát není ode mě, ale od kamarádky a její kamarádky :D :D Mám prý upozornit, že Slavík psala úplně poprvé, Tokiáky nemá ráda a pomalu neví, co to TWC je.. myslím :D :D Příjemný počení a já tu jdu hodit další díl hry :) K.

Tom: "Dělej, Bille! Příjdem pozdě!" Křiknu na něho přes dveře do koupelny. Dneska letíme na dovolenou...jen já a on. na Maledivy

Bill: Už to bude Tome hned... jen sbalím kondomy

Tom: "Fajn, ale dělej, nebo nám to vážně uletí." Obouvám se a stojím s kuframa u dveří..

Bill: "Už je mám, už letím." beru kufr a utíkám za Tomem.

Tom: Nakládám kufry do auta a sedám si za volant...

Bill: Dobíhám Toma a sedám si vedle něj..


Innocent game 2.

20. července 2010 v 21:33 | kiki |  Innocent game
Tom se Billa snažil přinout k sobě, ale s těma poutama mu to moc nešlo. "Milé děti, je čas, aby jste se dozvědědli, proč tady vlastně jste," ozvalo se. "Snad z každého koutu země, byl vybrán pouhý jeden teenager. Po dvojichíxh jste spoutáni k sobě, jak jste si jistě všimly. Dvojice tvoří tým, ale ostatní, jsou vaši nepřátelé. Po parcele je schováno několik typů zbraní, a vaším úkolem je, je najít, a zlikvidovat konkuranci," pokračovalo to.

Bill vykulil oči. To je ma tady snad zabít? Jak? Vždyť jsou spotaní! Nejde to! V životě ani nezabil mouchu! No dobře, tu jo... To raději zemře on sám, než aby někoho zabil.


Hra na dvě strany 3.

20. července 2010 v 17:36 | kiki |  Hra na dvě strany
Bill: Poprvé po dlouhé době mi ráno není zle. Mám šílenou chuť nakupovat! "Tomee? Jdeš se mnou nakupovat?" "A zbylo něco na kreditce?" "Snad joo!! Tak půjdeš?"
"Jasně zlato, slíbil jsem ti přece to tričko." "Dobře tak za hodinu."

O dvě hodiny později u obchodu.

Bill: "Tak kam půjdem?"

Tom: "Já ti půjdu koupit to tričko.Tady máš nějaké peníze a kup si něco pěkného. A za 3 a půl hodiny u KFC."


Pod širákem

20. července 2010 v 17:31 | kiki |  Jednodílné
Bill: Jdeme s Tomem ruku v ruce potemnělým a opuštěným parkem. Je už skoro půlnoc...nebe je bez mráčků a jdou krásně vidět hvězdy.
Tom: "Ty, Bille... ten křak je tak krásný..." kývnu k němu hlavou
Bill: "Hmm...tam by se dalo dělat věcí..." mrknu na toma.

Tom: "Napadá tě to, co mě?" mrknu na něj šibalsky.

Bill: "Mmmmm...asi jo!"


Hra na dvě strany 2.

19. července 2010 v 19:01 | kiki |  Hra na dvě strany
O 6 týdnů později.

Bill: Jsem na záchodě. Za poslední týden tu trávím každé ráno…

Flashback

Je 3:30 am, zase mě chytají mé ranní šílené chutě! Tom ještě spí. Seběhnu ze schodů a namířím si to přímo do kuchyně. Otevřu ledničku. Zase tam nic není! První co se mi dostane pod ruku je velká sklenice okusek. Ale co k nim? Rozhlédnu se znovu po prázdných policích lednice. Pohled mi sklouzne na šlehačku ve spreji. Tahle kombinace je velice lákavá. Sedám si ke stolu. V jedné ruce okurky, v druhé šlehačku. Vytahuju první okurku, otevírám šlehačku a nastříkám slušnou dávku na tu zelenou, lákavou věc. Lepší kombinaci jsem vymyslet nemohl. O pár minut později zbyla ve sklenici poslední okurka. Tu si nechám na později. Jdu spátky do postele, přitulím se ke svému Tomovi a okamžitě usínám. Probudil jsem se s podivným pocitem v žaludku. Budík ukazuje 6:00 am. Podívám se na Toma, pořád spí. Mám podivnou pachuť v puse. Zvedá se mi žaludek. Okurky ze mě vylítnou překvapivou rychlostí a dopadají na mého miláčka. Tom se vymrští do sedu a nechápavě na mě kouká! Rukou si otře obličej a řekne: "Tobě je špatně, zlato?" Bez odpovědi sejdu do kuchyně pro sklenici vody. Na stole leží poslední okurka. Proboha co jsem to jedl, pomyslím si. Rychlostí blesku pádím k WC.
Konec flashbacku


Hra na dvě strany 1.

18. července 2010 v 21:53 | Kiki |  Hra na dvě strany
Tak, je tu další povídka, tentokrát není moje, ani od žádných spoluautorek z tohoto blogu. Je od mých kámošek. Mám je ráda, ale tak co :D Tady je už povídka... Moc se mi líbí, hend jsem si jí oblíbila. Napište komenty, ať víme, jestli se líbí :) K.


Bill: Sedím v taxíku a dívám se z okna. Celý den jsem lítal po obchodech a jsem děsně unavený…Už se nemůžu dočkat až budu zase doma se svým Tomem. Vystupuju z auta, stojím před dveřmi a hledám klíče. O5 hledám klíče… Sakra já je fakt nemám!...Asi zůstaly v KFC…Nevadí…Cinknu na Toma.


Live porno

18. července 2010 v 0:08 | Kiki |  Jednodílné
Bill: Zrovna stojím v okně. Jenže, něco mi chybí a mě už se nechce slízat dolů. "Tome! Přines mi Okenu!!" zakřičím na něj.

Tom: No, ještě tak vědět kde to je! Nakonec to najdu a donesu ji Billovi. "Tady máš."

Bill: "Díky." vezmu si to a otočím se zpátky. Mám na sobě jen tričko a boxerky.

Tom: Pohled mi zklouzne na jeho zadek. nemůžu se ani hnout. Jen stojím a civím. Začne mi tvrdnout.

Bill: Zavrtím zadečkem. Nakloním se k jednomu rohu.

Innocent game 1.

15. července 2010 v 17:55 | kiki |  Innocent game
Tom se procházel po Berlínské temné ulici. Nebyl zvyklí na velká města. Dnes je to poprvé, co je tady. S rukama v kapsách se rozhlíží okolo sebe, a důkladně pohledem skoumá každý roh. Zastavil se. Před ním stál (bez dvojmyslu prosím xD) park. Pousmál se, a zhluboka nadechl. Vykročil k němu.
Bill má v uších sluchátka a prochází se venku. Je večer, ale všude to tady bliká, takže to vypadá, jako by byl den. Koneckonců, je to New York. Všude je moc lídí. Nemá to rád. Raději si někam zaleze a je sám. Tak jako vždycky. Našel si tady ve městě jednu uličku. Chodí tady, dalo by se říct, často. Nikdo tam není a je tam i celkem čisto, ne tak jako v ostatních ulicích. Vešel tam…

Můj svět, tvůj svět, náš svět 2.

15. července 2010 v 17:28 | kiki |  Můj svět, tvůj svět, náš svět
Bill
Vzbudím se okolo dvanácté odpoledne. Jsem spáč, miluju spánek. Ještě asi čtvrt hodiny ležím, ale pak usoudím, že je nejvyšší čas vstávat a jít nakoupit.
Vyhrabu se z postele, zalezu do koupelny, kde si rozčešu vlasy, ale nechám je jen tak volně, pokrouceně splývat po zádech. Dneska se nebudu ani líčit. Nechce se mi. Vytáhnu ze skříně volný kalhoty, triko, do tašky si hodím peněženku, klíče, mobil a může se vyrazit. V supermarketu je zase narváno. To fakt miluju. Zase skejsnu hodinu u pokladny. Vezmu vozík a začnu nakupovat. Nakupuju tak dlouho, dokud si neusmyslím, že mám všechno. Rozejdu se k pokladně. Ale ne! Já zapomněl! Jak jsem mohl zapomenout na svoje zlatíčka? Okamžitě se vrátím k regálu se sladkostmi a vezmu si dvoje gumídky… Nebo raději troje. Jo, to bude nejlepší.

Bill Kaulitz

15. července 2010 v 11:50 | kiki |  Drawing
Tokio-Hotel-Kaulitz.blog.cz

On concert

14. července 2010 v 21:18 | kiki |  By Kiki
tokio-hotel-kaulitz.blog.cz

Sad twins

14. července 2010 v 18:43 | kiki |  By Kiki
Nedostatek názvů, bože... je to tak složitý, něco vymyslet.. každopádně, tady to je :) K.
tokio-hotel-kaulitz.blog.cz