Srpen 2010

Můj svět, tvůj svět, náš svět 8.

29. srpna 2010 v 18:00 | kiki |  Můj svět, tvůj svět, náš svět
Bill

Za deset minut už jdeme já naštvaně a Zoe spokojeně do auta i s tou příšerou. Připevním ji a pak do ní připnu Zoe. "Jsi vážně ten nejlepší bráška, Billy." Usmála se, když pás cvakl.
Vrhnou se mi slzy do očí. Tohle mi nikdo nikdy neřekl. Nebo.. neměl jsem to spíš od koho slyšet. "Děkuju, zlato." Políbím ji na čelo. Pak přejdu na místo řidiče, nastartuju a vyjedu.

Spolu zvládneme cokoliv 3.

28. srpna 2010 v 18:00 | kiki |  Spolu zvládneme cokoliv
Tom: "Pokud mě opravdu miluješ tak jako já tebe, tak můžeme všechno"

Bill: Zakroutím hlavou. "Ublíží ti."

Tom: "Ale já se jich nebojím"

Bill: "A mě?"

Tom: "Ne", zašeptám a znova k němu přitisknu rty...


Můj svět, tvůj svět, náš svět 7.

22. srpna 2010 v 18:00 | kiki |  Můj svět, tvůj svět, náš svět
Bill

Když jsme se vzbudil, bylo osm hodin. Vstal jsem a šel udělat snídani. Připravil jsem toasty a pár i na cestu. Převlíkl jsem se, vlasy jen vyžehlil, nalíčil a šel vzbudit toho prcka.
"Zlato, vstávej, pojď, máme toho dneska hodně…" Něco zamumlala a spala dál. Po pěti minutách se mi jí povedlo vykopat. Společně jsme se nasnídali, dal sem jí vyprané oblečení, které si oblíkla, udělal jsem ji vysoký culík, sbalil pití a jídlo a mohlo se vyrazit. Ještě před tím, jsem ale musel do školy. Někdy je vážně výhoda mít spojenou základku a gympl.


Spolu zvládneme cokoliv 2.

21. srpna 2010 v 18:00 | kiki |  Spolu zvládneme cokoliv
Bill: Vejdu do třídy celý udýchaný. Kluci hned měli kecy, že jsem si ho honil. Nedali si říct, že ne. Sednu na místo a opřu si hlavu o loket. Musím na něj myslet. Na ty jeho rty a pierc...
                           
Tom: chvíli sedím v parku na lavičce a nedokážu na něho přestat myslet.....Musím ho vidět...Zvednu se a jdu do školy....zrovna je přestávka....vpadnu do třídy a sednu si na své místo. Nenápadně po něm

Bill: Koukám nepřítomě ven z okna. Ani si nevšmnu, že je zpátky. Nechápu, co se to se mnou děje. Ještě ráno.. ještě ráno jsem mu s klukama ubližovali a teď? Nemůžu zapomenout na to, jak mě líbal. A já mu ty polibky opětoval!


Innocent game 7.

20. srpna 2010 v 18:00 | kiki |  Innocent game
Tom nejdřív zaváhal. Nervózně se rozhlíbnul okolo sebe, a pak zůstal viset pohledem na Billovi. Zamyšleně si ho sjel pohledem. Přikývnul.
"M
ůžeš."

Bill přikývl a pomalu do něj vnikl jedním prstem.

Tom se malinko prohnul v zádech. "Je to... Zvláštní," vydechnul tiše a kousnul se do rtu.

"Jak zvláštní?"

Tom pokrčil rameny. "Nezvyklý."


Vážně poslední článek

17. srpna 2010 v 22:06 | kiki |  Diary
Jindy už nebudu mít šanci... takže vysvětlila jsem to už minule, jedu na tři týdny do ozdravky a hotovo :D Bude se mi po vás šíleněš moc stýskat, pište komenty u povídek, co jsou přednastavený a mějte se fajn :)

Kiki

Tokio Hotel - 5 let

15. srpna 2010 v 21:04 | kiki |  Diary
Prostě jsem neodolala.. i když jsem psala, že tam to bude poslední článek...

Tokio Hotel dnes slaví úžasných 5 let. Nemůžu tomu uvěřit, že je to už tak dlouho. Uteklo to šíleně rychle... Pět let mýho nejlepšího života. A to jen díky nim a Vám, holky :) Mám vás šíleně moc ráda. Díky TH jsem se našla, zjistila, kam patřím, jaká jsem, díky nim jsem našla ty nejlepší kámošky na světě, díky nim jsem začala kreslit, psát, vytvářet monzáže, trošku si i věřit a vy.. podporovaly jste mě... za to vám budu nadosmrti vděčná...

!!!!!!!!HUMANOID FAMILY 4EVER!!!!!!

Jsem šťastná, že tam můžu patřit...  :)

Znova opakuju, že 18. jedu do ozdravky a vracím se až 8.9. :)

Kiki

Můj svět, tvůj svět, náš svět 6.

15. srpna 2010 v 18:00 | kiki |  Můj svět, tvůj svět, náš svět
V tomhle díle se Tom neobjeví ani jednou :) K.
Bill
Chytil jsem Zoe za ruku a vedl jí do koupelny.
"Je to tady tak velké, skoro, jako doma." Koukala kolem sebe.
"Pak ti to tady ukážu, jo? Ale teď tady počkej." Posadím ji na pračku. "Půjčím ti nějaké moje tričko a zítra zajedeme pro tvé věci a hračky, máš nějaké, že?"
"Mám hodně hraček i oblečení. Hlavně s Hannou Montanou."


Bill Kaulitz and baby

15. srpna 2010 v 1:21 | kiki |  By Kiki
Ok, tk jsem se rozhodla, že udělám montážku. Dělala jsem obrázek k povídce, který tu někdy asi teďka bude.. nevím, jestli až jak přijedu, ale nejspíš jo.. potřebovala jsem tam Billa s miminkem a chtěla jse svou montážku.. tady je :)

Tokio-Hotel-Kaulitz.blog.cz
Kiki

Spolu zvládneme cokoliv 1.

15. srpna 2010 v 0:17 | kiki |  Spolu zvládneme cokoliv
Yes, yes a ještě jednou yes :D Nová povídka, kterou tu dávám před ozravkou.. opět jdu přednastavit články.. povídka tu bude taky jednou za týden a to v sobotu v obvyklém čase, 18:00 :) Snad se bude líbít a komentíky prosím :) K.

Bill: Jdu do školy. Mám to tam rád. Zase si budeme dobírat Kaulitze. Miluju to.

Tom: Už ráno jsem se probudil se zvláštním pocitem v žaludku. Mám strach. Ale musím tam jít.

Bill: Když dojdu před školu, mířím si to za klukama. Jsou to fajn kámoši, rozumíme si. Vytáhnu cigára a každej si jedno vezme.

Tom: Přecházím cestu u školy, když spatřím JE. Ty kterých se tak moc bojím. Snad si mě nevšimnou. Pokouším se kolem nich nenápadně proklouznout. Marně. Uvidí mě....


Poslední článek?

15. srpna 2010 v 0:01 | Kiki |  Diary
Ne, nemyslím, že by jsem s tímto blogem skončila, to vůbec, myslím.. za tyto prázniny. Ve středu jedu do ozdravky, samo, že budu do tý doby na icku, ale na blog už nepůjdu.. jen zkontrolovat komenty, pokud nějaké budou a ahoj.

Byla jsem v ozdravce i minulý rok. Jsou tam dva počítače s netem, na celou budovu a ještě u kluků, takže nemám cenu se tam dostat. Mám, ale každý u vás stojí a kouká na vác, co čtete, děláte, nebo píšete, cokoliv. Je to jedno :D

Vše nej je pryč... vážně vše nej?

13. srpna 2010 v 22:42 | kiki |  Diary
Jo, jsem tu zase :) Tentokrát, abych se spíš vyzpovídala... O tomhle, o čem budu psát, ví přesně jen jedna osoba... Nebudu říkat její jméno. Raději... protože tady chodí i naše společný kámošky a asi by to nedopadlo moc dobře.

Vlasně.. nevím, kde mám začít. I na facebooku jsem měla status, že bych všechno (To zase ne, nejsem blbá.. někteří ví...) chtěla vrátit zpátky. Jenže.. nejde to. I kdybych chtěla sebeví, což chci, nejde.

Asi.. měla bych začít od začátku, co? :D

Innocent game 6.

13. srpna 2010 v 18:00 | kiki |  Innocent game
Tom se pousmál a tváře mu nabrali malinko červenou. "Dobře," šeptnul.

Bill mu olízl rty.

Tom se pousmál a přejel Billovi po patře.... jazykem. Prohrábnul mu vlásky.

Bill se po chvíli odtáhl.

Tom se na něj podíval. Zamrkal a olíznul si ret do ktreré ho se kousnul.


"Neprodlužuj to." zašeptal Bill a smyslně si olízl rty.


Můj svět, tvůj svět, náš svět 5.

8. srpna 2010 v 18:00 | kiki |  Můj svět, tvůj svět, náš svět
Ok, takže, chci vám říct, že to, jak ji  mu jednooduše nechá, určitě  realitě není. Uznávám, nic o tom nevím, ale potřebuju, aby to bylo teď. Hodí se mi to. Díky K. ♥
Bill

Leknu a prudce se otočím. Uvidím tam… Toma? "C-co?" zaseknu se. Nějak jsem nevnímal.
"Jestli s tím nechceš pomoct." Zopakoval klidně. Ne, jako vždy, ale jako včera. Rychle papíry shrnu pod sebe, aby byly na hromádce a on nemohl nic vidět. "Myslím, že píšeš moc dobře…"dodá.
"Dík-." Zaseknu se. "Cože?" opravím se, když mi to dojde.


Innocent game 5.

6. srpna 2010 v 18:00 Innocent game
Tom mu prohrábnul vlásky, a víc si ho k sobě přitulil.

"Tak, jdeš do toho?"

"Jo," přikývl a pousmál se.

Bill ho políbil a lehl si na něho

Tom nechápavě zamrkal. Kousnul se do rtu.

Rukama mu Bill šmátral dolů ke klínu.

Tomovi se začal skracovat deh. Kousal se pevně do rtu.Mažu blogy

4. srpna 2010 v 17:51 | kiki |  Diary
Ok, rozhodla jsem se, že si pramažu blogy, co mám dole. Neberu je jako SB, ale jako blogy, kde se chodím ráda podívat, přečíst si povídky, skouknout fotomontáže... Takže si nechávám JEN TWC! Nebo taky, když toho človíčka znám osobně a nebo... když si s ním píšu a podobně... Takže, kdyby něco, nedivte se, že tam svůj blog nenajdete :) Pak vám napíšu seznam smazaných a nechaných blogů.. jo a kdyby někdo chtěl, aby jsem si ho tam přidala, napište :) Ale jak jsem už psala, jen TWINCEST! 

Díky

Kiki ♥

Hra na dvě strany 8. Konec

3. srpna 2010 v 23:40 | kiki |  Hra na dvě strany
Bill: Probudí mě silná bolest břicha. Motá se mi hlava a je mi hrozně špatně

Tom: Nachystal jsem Billovi snídani do postele. Když vejdu do ložnice, uvidím ho sedět na posteli. Jeho tvář je bledá a zkřivená do bolestné grimasy. Odkládám tác a běžím k němu. "Bille, zlatíčko, co ti je?", sedám si k němu a chytám ho za ruku. Pomalu se na mě podívá. prudce mě odstrčí, vyhrabe se z peřin a běží do koupelny. Rychle utíkám za ním. Zvrací. Vlasy mu padají do obličeje. Chytnu mu je. Pak si všimnu, že zvrací krev. To není dobré. Zvedne se, opláchne si obličej a sedne si na zem. Pokrčí kolena a položí si na ně hlavu. "Lásko, jedeme do nemocnice"

Hra na dvě strany 7.

1. srpna 2010 v 0:38 | kiki |  Hra na dvě strany
Bill: "Ty si ho vážně chceš nechat? Vždyť nevíš jestli je tvoje…"

Tom: "A ty ho vážně chceš nechat zabít? Co když je moje?"

Bill: "Já vážně nevím…"

Tom: "Ale no tak Bille, nebuď surovec. Vždyť už kope, vole! To je vražda!"

Bill: "Neříkej mi vole, vole!"

Tom: "Promiň, zlato."

Bill: "Tak necháme si ho?"

Tom: "To záleží na tobě, lásko, ale já bych si ho nechal rád."

Bill: "Tak dobře, necháme si ho", řekl jsem a usmál se.

Můj svět, tvůj svět, náš svět 4.

1. srpna 2010 v 0:34 | kiki |  Můj svět, tvůj svět, náš svět
Tom
Stojím před školou a opět kecáme s klukama, o tom, kdo koho zase za noc sbalil. Tomu jsem se já vyhnul. Včera jsem neměl na nikoho náladu. Ok, někdo se samo že našel, ale ten mě odmítnul. Chtěl bych se změnit. Myslím, že pořád myslím jen na sebe. Chci kvůli něj. To snad ne! Nemůžu na něj pořád myslet. Včera to byla jen zmrzlina! Nic víc. Právě vchází do brány školy. Oh bože. Dneska mu to sekne! Černé triko obepíná jeho štíhlá pas, světle modré džíny, které mu zvýrazňují postavu, černé líčení, jako vždy, obyčejné, ale přes to úžasné. Pořád na něj musím hledět. I po tom, o zašel do školy.