Září 2010

povídky..

27. září 2010 v 10:47 | kiki |  Diary
Lidičky omlouvám se, že tu nejsou povídky, a podobně, ale nejde mi net a teďka jsem jen u mamky v práci. Pokusím se to pak co nejrychleji napravit :)

Kiki

Můj svět, tvůj svět, náš svět 12.

26. září 2010 v 18:00 | kiki |  Můj svět, tvůj svět, náš svět
Bill

S Tomem a Zoe jsme se zvedli a šli. Spíš jeli, ale to je jedno. Domů. Nemohl jsem se po dnešním dnu dočkat postele. Je toho na mě v poslední době moc. Ještě, že nechodím do školy. Právě teďka. Tohle bych… nezvládal. A taky bych dnešek nezvládl, nebýt Toma a jeho pomoci.

Zaparkoval jsem před domem. Věci a nábytek, co se vešel do auta, jsem nechal tam. Vynosím to potom zítra. Všichni vylezli a Tom se rozhodl, že půjde domů.

Spolu zvládneme cokoliv 7.

25. září 2010 v 18:00 | kiki |  Spolu zvládneme cokoliv
Matka: Proboha to přece nemůže být pravda! Nemůžou se znát! Nebo snad ano? Nesmí o sobě vědět! Vyvolalo by to jen otázky a konflikty. Tak dlouho se nám to dařilo tajit! Proč zrovna teď by se to měli dovědět? Tak kde sakra je? Jsem děsně nervózní!! Určitě jsem se přeslechla...nemůže se přece znát s Tomem Kaulitzem! To přece není možné....Myslela jsem že se odstěhovali! Ze zamyšlení mě vytrhne cinkot klíčů...Bill přišel...

Bill: Vejdu do předsíně a zavřu za sebou dveře.

Matka: "Bille", křiknu, "pojď okamžitě sem!"

Bill: Leknu se, ale jdu.


Tom Kaulitz // Untouched

22. září 2010 v 13:28 | kiki |  Videa

Jak jsem už psala, nesnáším, když mi YT stopne animace :'(  a máme změnu, páč video není s Billem, ale Tomínem :D

Můj svět, tvůj svět, náš svět 11.

19. září 2010 v 23:30 | kiki |  Můj svět, tvůj svět, náš svět
Bill

"A asi nebudu normální ani teď…" Nakloním se k němu a jemně se otřu o jeho rty těmi svými. Udivím se, když si mě k sobě přitáhne a polibek prohloubí. Je mi jedno, že je tu malá Zoe. Pootevřu rty a nechám jeho jazyk vplout dovnitř. Hraju si s ním. Ruce obmotám okolo jeho krku. Držím se ho a on mě za boky. Přivřu oči, když se přesune na můj krk.

Spolu zvládneme cokoliv 6.

18. září 2010 v 18:00 | kiki |  Spolu zvládneme cokoliv
Tom: Všechno to přinesu do obýváku, naliju do skleniček, jednu podám Billovi, sednu si vedle něj a obejmu ho...

Bill: Vezmu si to a napiju se. Trochu. "Je to dobré." zhodnotím,.

Tom: Usměju se...

Bill: Pohodlněji si sednu.

Tom: Podívám se na Billa...

Bill: Pohled opětuju


Můj svět, tvůj svět, náš svět 10.

13. září 2010 v 18:45 | kiki |  Můj svět, tvůj svět, náš svět
Tom
Celou cestu jsme se bavili. Bill je naprosto v pohodě. Nechápu, jak jsem si o něm mohl myslet, že je divněj. Ale působilo to tak. Vůbec bych do něj neřekl to, jak si žije. Ve škole působil uzavřeně, jenže je pořádně ukecanej.

Zastaví a já vylezu. "Země, země! Pevná země! Já žiju!" začnu se radovat.
"Hey, pochybuješ snad o mě?" naoko se zamračil a otevřel Zoe dveře, aby mohla vystoupit. Asi se mu ty dveře dají otevřít jen z venku. Jde na to chytře.
"Ne, to bych si vážně nedovolil." Uculím se.
"Jen aby." Zasmál se a vzal Zoe za ruku. Ta se ale vyškubla a šla za mnou. Ušklíbnu se na něj. Jen na mě hodí vražedný pohled a jde. Já se Zoe za ruku jdu za ním.
"Máš lízátko?" zeptala se.

Mrzí mě...

13. září 2010 v 18:42 | kiki |  Diary
... přejdu prostě narovinu. Neotravuju se s tím jen já, ale i většina blogů.

Nevím, jak začít, tak prostě.. takhle. Příjdete sem, zjistíte, že je tady další díl povídky, nebo nějaká nová fotomontáž či obrázek, kouknete a? Dál nic, co? Nemůžete si udělat snad minutu navíc, aby jste hodili nějaký koment? To je tak složité zmáčkout na klávesnici pár tlačítek? Je to od vás docela hnusný, člověk se pro vás snaží a vy nic!

Tak třeba včera. Na blogu bylo 62 lidi! Povídka Spolu zvládneme cokoliv byla přečtená 6x. Komentář? Ani jeden! Má to vůbec cenu? Dělat něco dál? Budu si psát do sešitu, jak jsem to dělala před tím a dávat to budu číst jen těm, kteří o to stojí.

Jak vás mám... už to řeknu takhle, přinutit, aby jste napsali jeden jediný komentář. Mrzí mě to, lidi.. ani nevíte jak moc.

Myslím, že kdybych tento blog zrušila, nikomu by NIC nechybělo...

Kiki

Spolu zvládneme cokoliv 5.

11. září 2010 v 18:00 | kiki |  Spolu zvládneme cokoliv

Druhý den

Tom: Vejdu do třídy a mám strach...nwm co se dneska bude dít...nem co udělají Theo s Chrysem..Sednu si na své místo a uvidím Billa...svého krásného Billa....jak se s nima hádá. Nwm jestli mám jít za nima nebo je nechat ať si to spolu vyřídí. Je mi celkem jasný o čem se baví....

Bill: "Ne, prostě s váma končím!" zakřičím na ně. Mám jich dost. Už nemíním Tomovi ubližovat.

Theo: "Ale Bille! To nemůžeš!" zakřičím na něj nepříčetně.

Bill: "Myslíš? Tak sleduj." naštvu se a odejdu. Jen, aby nějak neublížili Tomovi

Tom: Jdu za ním na chodbu a chytím ho za ruku: "Bille, lásko..."

Bill: Ucítím na sobě dotek. "Teď ne, Tome." vytrhnu se mu a jdu dál. Jsem naštvaný. Nemaj právo ti dva na mě tak křičet. Prostě... jen jsem řekl, že končím, to je vše!


Bill Kaulitz // Toyz

8. září 2010 v 12:48 | kiki |  Videa

Další vííídeooo :D :D :D :D Tentokrát písnička Cinema Bizarre - toyz a jak jinak, než Bill xD

Ich bin zurück! :)

8. září 2010 v 12:44 | kiki |  Diary
Jsme zpáátky :D Jak jste se tu mezitím měli? Doufám, že fajn :) Ani si nedovedete představit, jak se mi po vás stýskalo. Hlavně po jedný holčině... a pak druhý :) Takže po dvou :D

Moc moc moc bych chtěla poděkovat mýmu zlatíčku. Vždycky, když jsem chtěla, nebo potřebovala, byla jsi tam se mnou a podpořila mě... Hlavně, když jsem se bála :D Jo, fakt jsem se bála, zlato :D :D :D Ale když jsem si psala s tebou, strach nikde nebyl :D  Ty budíčky mi vůůůbec, ale vůůbec nevadily. Ani teď ne. Ráda vstávám.. za tebou :) Jen horší to pak bude do školy, ale to je jedno, to budem taky spolu :D žeo? :D Prostě ti patří jedno nekonečné DÍKY! :-****

Za druhou holčinou si hezky sama osobně přijedu :D No, pokud tam pojede táta :D :D :D A je mi jedno, že to bude třeba místo školy. :D Ve škole jsem (skoro) každej den, ale s tebou, ne :D mám tě moc moc moc moc ráda. Jen mě mrzelo, že jsem s tebou nebyla, jak tam jel :D tss.... xD

Ani nevíte, jak vás obě mííluju :D Myslím, že víte, o kom mluvím...

V ozdravce... bylo to fajn, ale některý holky pištěly, řvaly, blbly, (já jsem andílek :D) aaa.. to je na dlouho :D Kluci naprosto v poho... Ale u jednoho mě jedna věc zamrzela... Ne, nebudu se k tomu vracet. Zasvěcení ví :)
Takže, bylo tam tak neutral. Dokonce jsem se dostala na net! :D wow :D Viď, zlato :D Taková rychlovka :D Ale aspoň něco. Příští rok tam chci znova... ale s tebou :-**** jinak ne xD

Mějte se :-)

Kiki 

8.9. - Gustav

8. září 2010 v 0:00 | kiki |  Diary
Po dvojčatech, o týden později, Gustav :) I jemu přeju vše nej, hodně zdraví,ať mu to s tou holkou vydrží, pokud je to pravda, koncerty a podobně, vždyť je to pořád to samé. :)

já nikdy nebyla takhle na slohovky, omlouvám se :D

Článek je přednastavený! (Psala jsem ho 13.8., tak se nedivte, když to s tou holkou nebude pravda :))

P.S. dneska se vracím domů, když se dostanu an PC, něco sem písnu, pokud nezapomenu...

Kiki

Bill & Tom Kaulitz // Gomenasai

6. září 2010 v 1:26 | kiki |  Videa

Nudila jsem se a udělala jsem video... ano, v sony vegas! :D konečně jsem ho nainstalovala :D Nešlo mi to, ale povedlo se xD Toto je moje několikáté video, ale mám ho njeraději, protože jsem si pohrála s "pozadím" a zjistala, jak zpomalut nebo zrychlit animky... až budu mít nějaký "efetky" chci se pustit do něčeho rychlejšího :) snad se líbí a pls komentíky :*

Kiki

Můj svět, tvůj svět, náš svět 9.

5. září 2010 v 18:00 | kiki |  Můj svět, tvůj svět, náš svět
Tom

Vejdu do školy a mířím si to rovnou do ředitelny. Jemně zaklepu a na "Dále" vejdu. Ředitelka je mladá a moc milá. Vždycky se na ni můžu spolehnout. Rozumím si s ní. Ne po stránce jako s nadřízeným, ale jako s kamarádkou. Vlastně, je jen o pár let starší.

"Tome, co potřebuješ?" usmála se na mě.
"Já…. No… jde o Billa." Začnu opatrně a posadím se.
"Bill? Stalo se něco? Udělal si něco?" vytřeštila oči.
"Ne, doufám..., proč by si měl něco udělat?" zarazím se.
"No, dalo by se říct, že je teď ve složité situace, a potřebuje nějakou pomocnou ruku."
"Chci mu ji nabídnout." Řeknu rozhodně. "Nevím,co se stalo, ale chci mu pomoct. Otevřel mi oči. Vždycky jsem ho ignoroval a podobně… ale teď… já nevím."


Spolu zvládneme cokoliv 4.

4. září 2010 v 18:00 | kiki |  Spolu zvládneme cokoliv
Bill: Chytím jeho triko za lem.

Tom: Rukama mu zajedu pod tričko a pohladím jeho ploché bříško...

Bill: Přetáhnu mu ho přes hlavu.

Tom: Sundám mu i to jeho a vrhnu se na jeho bradavky...

Bill: Vzdychnu a hlavu zakloním dozadu.

Tom: Rukou mu přejedu od krku až k opasku...


1.9. - Přání dvojčatům

1. září 2010 v 0:00 | kiki |  Diary
Tak a je to tu. Dvojčata slaví opět narozeniny. Pamatuju si, jak jsem přesně před rokem seděla a psala přání :) Teď to není jiné.

Přeju dvojčatům, Billovi i Tomovi, všechno nejlepší, hodně koncertů, úspěchu, i přes to, že podporuju Twincest, nějakou tu holku, konečně :)

Článek je přednastavený!

Kiki