Leden 2011

Člověk, aby se bál usnout...

30. ledna 2011 v 20:39 | kiki |  Diary
No fakt... Poslední dobou jsou na denním programu hádky. A jen kvůli bráchy. Je mi to líto, že to musím říct, ale... nevěřím vlastnímu bráchovi. Proč? Protože pořád jen lže. Nikdy neřekne pravdu. Když něco udělá, zapře to. Oh god... šílenost! To je ale jen část...
Vůbec neví, co dělá! Udělá jednu věc, o které za pět minut neví, že jí vlastně udělal. Pak se dohaduje a je samozřejmě opět kravál. První, co mě napadlo, když mu mamka řekla, že je v něm další člověk, bylo, že v noci půjde s nožem a zabije mě... nás všechny v bytě. A on to nebude vědět! V poslední době se fakt bojím... Taky mu řekla, že ho vezme k psychiatrovi, ale copak on si dá říct? Nechci myslet na to nejhroší, ale většinou, na co pomyslím jako první, se stane pravdou... scheisse! :(

Pak mám taky 4 na výzo z prďáku, tak mám strach, že mě nikam na školu nevezmou. Kvůli toho nemůžu pomalu v noci spát. čtyři trojky, jedna čtyřka, toť moje vysvědčení. Průměr mám 1,9 a minulej rok, poslední polovina osmičky jsem měla 1,3, tak snad mě někam vezmou...

Už od úterka marodím doma se zádama a dýcháním, protože se mi špatně dýchá a záda neskutečně moc bolí, že se pomalu ani neohnu. Teď je to ale lepší, naštěstí :) Doktor mě poslal k ortopedovi, ale jdu tam až zítra se objednat, nebo jestli mě vezme, ale prej mám na zádech bouli, že se ani nediví, že to bolí. Ani se těch zad nedotkl, jen se podíval a už mi řekl toto. Doufám, že to bude OK, protože už před tím jsem je měla křivý...

Takže takhle je to momentálně u mě... A co vy, jak se máte? Snad to máte s mladším sourozencem o hodně lepší, než já... K.

Take a bite of my heart (Full collab)

30. ledna 2011 v 17:00 | kiki |  Videa
Fajn, takže, přihlásila jsem se od collab a vzniklo toto... :D Moc děkuju, že mě Djma17 vzala... patří mi první část, takže začínám video... ostatní jsou profesionálové :) :D K.

I hate you, i love you 9.

27. ledna 2011 v 9:27 | kiki |  I hate you, i love you
Po dlouhý době, novej díl :D K.

Každý se rozešel ke své skříňce. To jí měl na druhém konci, než Bill, ale pořád na něj viděl.

"Ale, ale… Kdepak máš Toma?" opřel se Tobias o jeho skřínku, takže ji zavřel a kolem nich se postavila jeho parta.
"N-Nech mě být." Začal se třást.
"Ale snad by ses nebál." Smál se, chytil jej za zápěstí a táhl ho na záchody. Bill začal plakat. Tob jej porval zrovna za tu pořezanou ruku. Jenže ve čtvrt cesty uslyšel Tom Billův křik, všeho nechal a rozutíkal se za ním. Vůbec nevnímal, že naráží do různých lidí. Bylo mu to jedno.
"Pusť ho!" vykřikl na prázdné chodbě. Byli tam jen oni.
"Co za to?" otočil se Tobias, ale pořád Billa držel.

When im with you // Bill Kaulitz

26. ledna 2011 v 14:39 | kiki |  Videa
Psala jsem tu o blbé náladě, podepsalo se to i na videu. Here is it... K.

Untitled

24. ledna 2011 v 12:08 | kiki |  Diary
No, tak co napsat? Dostal mě komentář od Sch-Rei... lásko, nevím, jestli něco takovýho existuje, ale ty už jsi to vymyslela, tak jo xD

Jináč, depkařím, nechci tady psát, co dělám. Raději. Doma to není zrovna nejlepší, takže depky pokračují, sad songs, sad story, sad life, sad pics... everything sad. This is my life now :( Ale co se s tím dá dělat? Nevím, kdy se tu objevím, protože jsem schytala 4 na vízo z prďáku. A PC mi nejde zapnout. Takže kdyby jste něco potřebovali, budu v mobu na netu na meilu 483kikina@centrum.cz :) pište, pište :) Snad se v nejbližší době uvidíme, nebojte, píšu každej den, včera jsem si napsala povídku z doby druhé světové války, ikdyž jednodílná, ale neva :) Tak až se tu dostanu doma, pokusím se to přepsat, ok? :)

Probrečeným večerům zdar! K.

Bill Kaulitz

17. ledna 2011 v 19:38 | kiki |  Videa

Blbá nálada.. O5...

17. ledna 2011 v 19:37 | kiki |  Diary
Yup, yup... nic mě neba.. v poslední době. Psát už vůbec ne, takže tu nečekejte nový díl nějaké povídky. I když jsem byla v minulém článku naštvaná, jak jinak, než kvůli komentům... Je to na nic tohleto.... všecko. Nevím, co bych tu psala, protože je to pořád o jednom a to stejném... někdo, někteří ví... Scheisse... No nic, jestli se tu neobjeví on, zalehnu a nikdo mě nevytáhne z postele dřív jak ráno do školy. Sluchátkám a depkařským písničkám zdar! K.

No comment....

12. ledna 2011 v 17:31 | kiki |  Diary
Doslova... nevím, co k tomu říct. Jen to, že... předevčírem byla povídka I hate you i love you přečtená 10x, den před tím 7x. To máte 17x a to nepočítám dnešek, včerejšek... Na blog za den chodí okolo 60 lidí a ani jeden koment. Ty povídky si taky můžu psát sama pro sebe, nemusím je nikam strkat, o fotomontážích mluvím taky.

Štve mě to a proto tu povídky nebudou tak často. A hotovo. Dokud nebude víc komentářů.

Nervovala jsem se už jednou, nebo taky víckrát, ale uvědomte si, že jedině podle komentářů autor zjistí, jak na tom je. V čem se zlepšit, co upravit a podobně. Už jsem i uvažovala, že skončím... Skončím s blogem, když nikdo to pořádně nedokáže ocenit.

Chápu, jsou ppísemky, zkoušení, ale PROČ je ta povídka rozkliknutá několikrát a koment ani jeden?! Nechci bejt na nikoho hnusná, ale... je to od vás HNUSNÝ.

K.

B&A

10. ledna 2011 v 14:09 | kiki |  By Kiki
Tokio-Hotel-Kaulitz.blog.cz

Takže, to jsem jednou našla tuto fotku Adama s fialovým pozadím. A protože vím, že Illy tenhle pár miluje, má tady montáku :) K.

I hate you, i love you 8.

9. ledna 2011 v 18:10 | kiki |  I hate you, i love you
To jste nečekaly, co? :D Je tady další síl této povídky. Uvažovala jsem, kdy ji sem dám, ale nechtěla jsem vás trápit, tak je tady :) Doufám, že budete komentovat, jinak tady ta povídka moc často nebude. Taky uvažuju o tom, že udělám obrázek, to se ale uvidí O:) Dejte se do čtení a komentujte :) K.

"Půjdeme ještě někam?" zeptal se Tom, když stáli s Billem pořád před kinem.
"Chci domů. Chce se mi trošku spát." Zazíval, aby to potvrdil.
"Dobře." Vzal jej do náruče. "Tak spi."
"Jsi blázen. Někdo nás může vidět." Vypískl Bill a chytil se ho kolem jeho krku.
"Je mi to jedno. Miluju tě a nezáleží mi na tom, co si myslí ostatní."
"Nestydíš se za mě?"
"Proč bych měl?"
"Ostatní se mnou nepromluví ani slovo a ty.." položil hlavu na jeho rameno.
"A já tě děsně miluju."
"Přesně tak."

Pauza

6. ledna 2011 v 16:00 | kiki |  Diary
Jo, dávám si pauzu. Nevím, na jak dlouho, ale už tak jste si mohli všimnout, že tu dlouho nic nebylo. Taky mám v plánu tento blog CELÝ koplětně překopat, nebo se přestěhovat na jiný... ale to asi ne. Takže aby hste se pak nelekli, kdyby tu nebylo něco v nepohodě :D Důvod je, že nestíhám školu. Ne, že nestíhám, ale... známky... a teďka je to pro mě důležitý. Takže, to jen, aby jste věděli... :)

Kiki

Your voice was the soundrack of my summer // Bill Kaulitz

4. ledna 2011 v 19:12 | kiki |  Videa
Tentokrát pro Illyrias... díky, že jsi :) ♥♥

What????!!!!

2. ledna 2011 v 11:50 | Kiki |  By Kiki
Tokio-Hotel-Kaulitz.blog.cz
Koukala jsem na klip... a stopla to takhle :D Neodolala jsem :D Každej přece ví, jak Adam chce Billa a podle jeho výrazu... překazíme mu plány, no ne? :D Kiki

Tokio Hotel

1. ledna 2011 v 11:42 | kiki |  By Kiki
Ok, do nového roku, jen se změnou barev :) je to obyčejný, víte, že jsem v PS nová, takže jen testuju, ok? :DHere is it :D K.

Tokio-Hotel-Kaulitz.blog.cz

Šťastný nový rok 2011!

1. ledna 2011 v 0:00 | kiki |  Diary
Takže, je tu nový rok, s ním nové příběhy, nové lásky, nové fotomontáže, povídky, obrázky, změny, malé i velké... ale jedno zůstává stejné... Tento blog! MY! My TWC autoři, kterí toto všechno umožňují... :) Přeji Vám veselý a šťastný nový rok 2011...

Kiki