Únor 2011


Rekonstrukce dokončena!

24. února 2011 v 12:10 | kiki |  Diary
Tak, určitě jste si všimli, že se změnil design a i menu. Tak to dopadá, když je v člověk zoufalsktví a jeho starší sourozenec mu nechce udělat nový dess i po tom, co mu uděláte video, venujete montáž či obrázek.. no vidíte to? :D Takže ségra, schnell! xD Snad se alespoň trošku líbí :) K.

Rekonstrukce!

24. února 2011 v 9:56 | kiki |  Diary
Bože, takže, Blog. cz si udělal menší úpravy v designu a podobně... říkala jsem si, že to bude hezký a tak, ale za chvíli jsem začala maturovat nad rozcestníkama, jak je vlastně udělat... nakonec se to povedlo a nová vícedílná povídka je tady :)
No, ale kvůli toho tady nejsem. Jak z názvu článku vyplývá, bude tady menší rekonstrukce. Udělala jsem si rubriku, Drawning, kde budou kreslené obrázky, pak taky videa... No, věřím, že to pro vás bude přehlednější :) Teď jdu nastavit dess a pohrát si s rubrikami... K. :)

With you by my side 1.

23. února 2011 v 22:03 | Kiki |  With you by my side
Tak, jsem tu s novou vícedílkou, snad budete komentovat a bude se líbit :) K.
"No tak, Bille!" okřikla Simone svého tříletého syna. Dneska šli poprvé do školky, ale jelikož Bill byl maminčin mazel, už doma vyváděl. Nechtěl na sebe nechat oblíknout ani lehkou mikinu. Prostě ne. "Tom tam jde taky, budete si spolu jen hrát, no tak… já za chvíli přijdu a koupím ti gumové medvídky, dobře?"
Bill všeho nechal. Takhle by to mohlo být. Bude tam s ním Tom. Pohrají si a pak už pro ně přijde máma a za odměnu dostane svou oblíbenou sladkost. Simone si oddechla, když sebou její mladší syn přestal házet a plakat. Nerada viděla, byť jen jednoho z nich plakat. Nechtěla dvojčata dávat do školky, byla na ně upnutá stejně jako Bill na ni. Jen Tom ne. Byl docela samostatný už teď. Zdálo se, že svou mámu vůbec nepotřebuje, pokud jde o hraní si. Samozřejmě ji v určitých věcech potřeboval, ale v tomhle ne. A bylo mu docela taky jedno, jestli bez ní bude pár hodin, nebo ne. Ten sám už čekal u dveří a docela se těšil, až bude mít kamarády.

Poslední den - 1945

23. února 2011 v 21:23 | kiki |  Jednodílné
Jsem tu s novou jednodílkou, miluju tohle období, tak věřím, že se bude líbit i vám :) K.

"J-Já už to... Nevydržím, Tome." píplo roztřeseně černovlasé klubíčko. Psal se rok 1945, každý, kdo se octl tady, ve známém vyhlazovacím tábože, Osvětimi, věděl, že se odsud živý nedostane. Stejně tak i dvojčata, Bill a Tom Kaulitzovi, kteřá se snažili uprchnout ze své rodné země Německa před nacisty. Povedlo se jim skrývat možná rok, dva, nepočítali to ani jeden, jen se báli o své holé židovské životy a o toho druhého, než je nakonec našli a odvlekli sem. Oba se nuceně museli podřídit režimu, co zde vládl. Také se jim doneslo za tu krátkou dobu spousty věcí, například pokusy na dvojčatech, kterým se zatím a upřímně, naštěstí vyhnuli, sprchy, pro každého tajemné, protože se z nich keště nikdo nikdy nevrátil... ostatně, všichni si mohli domyslet, jak to s nimi, co se šli "pouze umýt", dopadlo. Jíst z hrůzou nedostávali vůbec pravidelně. Také za to někteří zaplatili vším, co měli. Svým životem. Teď se to podepsalo i na téhle nevinné osobě. Už třetí den nedostali ani drobeček suchého chleba, o tom si mohli nechat jen zdát. Dokonce ani tu holou vodu... nic.


Diva a uklízeč

21. února 2011 v 18:56 | kiki |  Jednodílné
No fájn :) :D Takže tentokrát jsem jednodílku nepsala sama, ale s Catherine... nevím, co bych k tomu řekla, jen že... tohle vzniká, když se píšou až moc něžný povídky :D Že? No, raději mlčím a vy se dejte do čtení :) K.

Bylo parné prázdninové dopoledne. Slunce odvádělo svoji práci opravdu důkladně. Kdo nemusel, nevylézal z domu. Každý se snažil najít alespoň kousek stinného místa, avšak černovlasý chlapec byl výjimka. Vyhledával sluneční paprsky. Miloval, když dopadaly na jeho obnažené tělo a kůže následovně nabírala bronzový nádech. Zbožňoval léto a všechno s ním spojené. Od slunečních dnů počínaje, románky na jednu noc konče. Nemohl si to vynachválit. Toužil sice po lásce, ale sex také potřeboval. A kde jinde ho vzít, když ne po známostech? Nasadil si brýle od Diora a rozvalil se na lehátko. Přemýšlel. Dneska… Měl přijít čistič bazénů, aby vyčistil ten, který byl u něj na zahradě. Vždy takovéhle věci obstarávali rodiče, ale… dneska byli oba v práci. Musel to zařídit sám. V koutku duše doufal, že čistič bude dneska… mladší. Byl hodně nadržený a opravdu netoužil po tom, aby roztáhnul nohy nějakému… dědovi.

Be my baby // Gustav Schäfer

20. února 2011 v 14:54 | kiki |  Videa
Vzkaz ve videu, myslím, že to nepotřebuje komentář :) For u, sweetie ♥ a ten dess! :D Jinak, všimly jste si, že je to 1. video s Gustavem? :D Ještě chybí Geo a bude po :D Bo budou mít všichni členové videjkoo :) Komentíky prosím :D Kiki

Kouzlo noci

19. února 2011 v 11:43 | kiki |  Jednodílné
Já nesnáším, když do svýho obrázku musím použít jiný >.< Ale tentokrát se fakt nedalo, za což se omlouvám! xD Snad vám to tou povídkou vynahradím... Kiki
tokio-hotel-kaulitz.blog.cz


Černovlasá osoba seděla ve svém pokoji. Nemohla spát a její snad nejoblíbenější činností v noci bylo, pozorování měsíce. Pohodlně se opřela o rám, aby ji nebolela záda, což právě začínalo. Její bledou tvář ozařovalo jen a jen měsíční světlo. Nevnímala nic kolem sebe, jen se topila v myšlenkách, zdali pak jeho bratr už spí. Kdo by taky nespal? Byly skoro tři ráno, jen on ne a ne zavřít ta svá hnědá očka a oddat se snům, kde se před nikým nemusí skrývat, jako v tomto reálném světě. Tak moc si přál, aby teď za ním přišel a mohli tak společně pozorovat mizející měsíc spolu s hvězdami zářícími na obloze. Miloval to, když nebe nebylo zakryto ani jedním jediným mráčkem. Dnes byla krásná noc.

Young love

19. února 2011 v 3:31 | kiki |  By Kiki
tokio-hotel-kaulitz.blog.cz
Tak snad se líbí :) Kiki

I hate you, i love you 10.

17. února 2011 v 12:09 | Kiki |  I hate you, i love you
Omlouvám se, že to tak vždycky trvá, ale psala jsem tu vysvětlení... tak si užíjte tento dílek.. ještě další a pak to začne :) K.

"Tobiase?" podíval se na ní vystrašeně, když se postavil ke dveřím.
"Půjdu rád." Zvedal se zmiňovaný a hodil na Billa úsměv.
"Myslím, že to není dobrý nápad." Vložil se do toho Tom.
"Proč ne?" optala se.
"Protože... půjdu já." Zvedl se.
"Ne, jdu já." Přešel Tob k Billovi a surově mu stiskl zavázané zápěstí.
Bill sykl bolestí a přivřel oči.
"Nikdy se tě na nic neptal." Zasyčel na Tobiase, když k němu přišel.
Bill se odhodlal a i přes tu bolest, kterou mu Tob způsoboval tím, jak ho pevně svíral, se mu vytrhnul. "Myslím, že je na mě, s kým půjdu. A ten je… Tom."
"Dobře, ty papíry jsou na mém stole. Tady jsou klíče." Dala je Tomovi. Oba bez řeči odešli, jen poražený věnoval vítězi hnusný pohled, který mu dred opětoval a zavřel dveře.

Po dlouhý době...

15. února 2011 v 1:41 | Kiki |  Diary
Píšu článek.. :) Jen bych vám chtěla poděkovat za komentáře a za návštěvnost, včera 99 lidí, což je u mě rekord, snad :D Nevím, statistiky mi nějak nechodí, sice nechápu proč, ale nevadí, alespoň je to vždycky na hlavní stránce blog.cz

Proto vám ale nepíšu. Chtěla bych se omluvit, že tu nepřibývají nové díly. Jsem nemocná, sice už moc ne, ale pořád jsem ještě doma, ale pak, jak půjdu asi už příští týden do školy, toho budu mít co dopisovat a hlavně se všechno naučit, kdyby mě chtěli vyzkoušet.. což v přírodopisu na 483%, protože jsem minulé pololetí nebyla, protože se to nestihlo... ach jo... a ještě k tomu dneska mám odevzdat papír s vypsanými střední, kam se budu hlásit a za to mi dají přihlášky... mám jednu, kam se chci dostat, snad mi to výjde a i když myslím, že ta druhá nebude špatná.. ale na tu jednu vážně chci... třetí enchávám volnou, protože to vážně nevím, kam bych ji šoupla. :)

Takže asi takhle to je... pokusím se dneska překonat lenost a hodit vám sem nějakou tu povídku... díky za vaší trpělivost :)

Kiki

Tom Kaulitz // Miss you

9. února 2011 v 15:17 | kiki |  Videa
věnování ve videu :) K.

Chci to cítit!

9. února 2011 v 14:57 | kiki |  Jednodílné
Uhh... ok,. mám pro vás jednodílovku, která mě napadla, když.. jsem dneska papala :) Komenty prosíím :) K.

"Ach bože, Bille!"
"Hni se!"
"No dobře, no."
Pohnul se, na bratrovo přání.
"Oh, jo, to je ono, ještě kousek!"
"Spokojenej?"
"Jo, jo, jo!" slízl si ze rtů bílou věc.
"Musíš kvůli toho tak vyvádět?"
"Jo, jo, jo!" zopakoval černovlásek.
Posadil se bratrovi na klín. Zavrtěl se a zapředl.
"Bille…"
"Co?" olízl to opět. "Proč.. proč to necítím?" vytřeštil oči.
"Co?" zopakoval Billovu otázku.
"Necítím chuť!" vyjekl.
"Uklidni se."

Leave out all the rest // Bill Kaulitz [For Shailli]

4. února 2011 v 0:56 | kiki |  Videa
Ok, takže opět pro tebe :D K.

Sexy Gustav & Georg

2. února 2011 v 23:22 | kiki |  By Kiki
Abych tu neházela každého zvlášť, tak je tu dám do jednoho článku :D Jinak, je to moje první fotomontáž s nimi, myslím s G´s, tak... posuďte sami :D K.

Sexy Bill

2. února 2011 v 23:18 | kiki |  By Kiki

Aby mu to nebylo líto, že je tu jen Tom, tak je tu i on... o5 pod perex :D K.

Sexy Tom

2. února 2011 v 22:13 | kiki |  By Kiki
Já to raději strčím pod perey, i když tam nic není, ale tak... :D no, snad se zasmějete O:) K. :D

Humanoid city

1. února 2011 v 21:59 | kiki |  By Kiki
tokio-hotel-kaulitz.blog.cz
Není to jako ostatní montáže, tahle byla do pěti minut hotová, vážně :D Je to pro Shailli, příště video, snad nezapomenu! :D K.