Duben 2011

Tokio Hotel 4ever?!

30. dubna 2011 v 0:49 | Kiki |  Diary


Když na to takhle koukám... napadla mě tato otázka. Vždycky jsem to říkávala, ale teď? Netuším. Tohle mi naprosto chybí. Myslím, že u TH mě drží to, že žiju v letech 2005 - 2009. A taky to, že píšu Twincest, dělám fotomontáže a podobně, jinak bych se v životě unudila. Opravdu. Chtěla jsem tady toho tolik napsat, ale... teď mi to všechno najednou vypadlo. Improvizace.


Veselé Velikonoce!

25. dubna 2011 v 17:19 | kiki |  Diary
Jen jsem tu skočila, protože jsem poslední dva dny spala v noci jen čtyři hodiny, tak jsem teď totálně mrtvá >.<
Chtěla bych Vám, i když pozdě, popřát veselé Velikonoce (A š'tastný nový rok :'D Ne, dělám is srandu, ale já si to nemohla odpustit xD). Dostaly jste od někoho? Bolelo to? Já jo a áno, bolelo >.< Příští velikonoce jdu ven a hotovo :D

Ale jinak jsme si dávali s bráchou a strejdou závody :D Fordy 2! :D Cha, porazila jsem je, několikrát! :D A ne vždycky :D Detail! :'D Tak, to ze dneška, teď si jdu zjistit, jestli něco máme do školy, to uteklo >.< Najednou, v minulém článku jsem si stěžovala :D Udělám tohle a jdu spát :D Mějtě se!!!

Kiki

Prázdniny ♥

23. dubna 2011 v 17:34 | kiki |  Diary
I když je UŽ sobota a já to píšu až teď, nevadí. Musím si postěžovat. Strašná nuda >.<. Nic se mi nechce. Ven bych šla ale není s kým. Nechce se mi psát, kreslit, naprosto nic. Nejraději bych šla na houpačky, ale nemám svoje jediné lásky, sluchátka a jelikož už je půl šesté, tak bych tam vzhledem k tomu, než bych se oblíkla, upravila a tak, došla až o půl sédmé. Konec konců, půjdu tam zejtra spát k bábi a pomáhat ji.

Další věc. Dala bych si tříšť. Někdy, když to zhltnu, tak mě jako by začne tlačit něco v krku :D Nevadí, miluju ji ♥ :D A kor zmrzlinu ♥ Čoko-vanilka, vanilka-jahoda ♥ Nej kombinace. Končím, o tomhle mluvit nebudu, mám na to neskutečnou chuť :D

I walk alone // Tom Kaulitz

16. dubna 2011 v 21:51 | Kiki |  Videa [Youtube, Dailymotion...]
Taaakže, jsem se dokopala sem dát to video pro LízátQko :D Snad se líbí a díky za komentyyy :) K.


With you by my side 4.

16. dubna 2011 v 21:40 | kiki |  With you by my sideMalý blonďáček spustil své bosé nožky podél postele a za chvíli se místností ozvalo tiché cupitání. To se pomalu přemisťovalo do chodby, na schody a následně do obýváku, kde uviděl mámu a tátu. Sledoval, jak si mladý muž balil své věci. Do očí se mu vrhly slzy. To včera byla pravda? Myslel si, že se mu to jenom zdálo. Opak byl bohužel pravdou.

With you by my side 3.

16. dubna 2011 v 21:35 | kiki |  With you by my side"Tome… oni už se zase hádají." Píplo roztřeseně šestileté klubíčko v bratrově náruči.
"Já vím, já vím. Bude to v pořádku, neboj, přestane to a bude dobře." Hladil jej ve vlasech.
"Nebude… já to vím, cítím to."
"Pamatuj, ať se děje cokoliv, budu s tebou."
"Slibuješ?" pípl.
"Slibuju ti to, Billy."
"Mám tě rád, Tommy." Pousmál se jemně. Moc nechápal, co se to tam dole mezi rodiči děje.

With you by my side - wallpaper

15. dubna 2011 v 23:11 | kiki |  By Kiki

Okay, tak jsem si dneska udělal k této povídce obrázek. Nuda O:) Oh bože, ani si neumíte představit, jak moc mi chybí prográmek na videa! Grr... absťák pomalu :D No nic, užíjte si pbrázek a já někdy časem hodím povídku :P Sem to ale hodná, že? :D K.

Černá - black ♥

11. dubna 2011 v 22:48 | Kiki |  Diary
Okay, musím se pochlubit, až teď, že mám od soboty konečně černý vlasy *in love*. Po asi třech letech, co je tak moc chci, jsem se dočkala ♥ Moc se mi líbí, ale někomu ne. K babi a tátovi se vyjadřovat nebudu. Někdo říká, že se mi to nesluší, někdo zase, že jsou lepší, než oje přírodní hnědé. Nechám to na vás, mě se černá líbí, je to moje nejoblíbenější barva. :)

Dneska se ale ukázali pravý kámoši. Ve škole od nás ze třídy, kde nás je 22 včerně mě, na mě promluvili asi 3 lidi. Jiní se smáli, jiní řekli, že mi to sluší... Každopádně, so jsem čuměla, mě dneska ráno pozdravil kámoš, který to nikdy neudělal. To nechápu do teď. Netuším, co bych tu ještě napsala, snad jen to, že jsem si vysloužila přezdívku EMO... skvělý xD Ne, nevadí mi to, já mám EMO ráda, líbí se mi to...

I'm beauty killer!

9. dubna 2011 v 1:13 | Kiki |  By Kiki

Já vím, že vás úplmě, ale úplně zanedbávám, ale v poslední době nemám na psaní ani náladu... chápete to? JÁ! I kdybych měla, tak bych psáát nemohla, protože jsem byla bez pC... odešla základová deska, tak mám jiný počítač, slabší, prej slabá grafika, takže ani neriskuju stahovat a instalovat Sony Vegas. Každopádně, photoshop naštěstí mám a vytvořila tohle :) Takže pro shrnutí, povídky budou, jen nevím kdy, vážně, měla jsem strach, že když mi compl odešel, že budu muset psát všechno znova... naštěstí ně *oddech*. Videa nebudou, montážky jak budu mít na to obrázky, tak budou, snad :D Děkuju za všechny komentáře, vážně to potěší :)

Kiki

Přemýšlím...

3. dubna 2011 v 2:43 | kiki |  Diary
Jo, a to je nezvyklý, jenže nad tímhle přemýšlím pořád. Dnes je to čtyři roky, od koncertu TH v pražské Sazka aréně. Za chvíli to bude Ostrava a následně Bratislava. Bože, chce se mi brečet, když tak vzpomínám. Ty uplynulé roky pro mě byly něco... úžasného. Ovšem až pouze do roku 2008, možná i 2009. Jinak už ne. Upozorňuju, že tehle čpánek je opravdu dlouhý, takže kdo by měl chuť si ho přečíst, udělejte si čas :) Kdybych tady měla napsat úplně všechno, zamotala ybch se do toho, protože dostat všechny moje myšlenky ven, dát je do souvislých vět, to teď v tuto hodinu nejde a myslím, že většina tenhle TH svět cítí stejně, jako já :) K.