Listopad 2011

Pomsta bude sladká

29. listopadu 2011 v 15:31 | Kiki |  Jednodílné

Mega krátká jednodílka, nuda o přestávce :DD Psaná dneska... opět, srry za překlepy ^^:D Řešila jsem taky název, ale nakonec sedí tohle, ne? ^^ Snad mě nesežerete za ten konec:P komenty děcka, díky!:D K.

"Ehm, Bille, co to děláš?" Zeptal se Tom svého mladšího bratra, Který právě spokojeně přihopsal, posadil se na zem, pohodlně se zavrtěl a pokračoval ve své činnosti.
"Co by, mám na něj chuť." Uculil se, uchopil špičku mezi prsty. Lehce zajel nehty do věci, která mu jako jediná překážela, aby si mohl vychutnat svou velkou dobrůtku a jednoduše ji stáhl dolů, následně odhodil vedle sebe na stůl. Očka se mu okamžitě rozzářila. Konečně jejich chvíle. Billova a jeho.

16 let ^^

20. listopadu 2011 v 15:30 | Kiki |  Diary
Yea, musím se pochlubit, už jsem velká holka :D Dneska je mi sweet sixteen.. ^^ tyhle narozky byly ze všech nej, protože jsem byla konečně s tím, kým jsme být chtěla.. škoda, že to nevyšlo naší milované Aličce :D Ale neva, přijet můžeš i když se slavit nic nebude ^^ :D No, toe prostě všechno;) :DDD Jinak samozdřejmě všem Nikolkám vše nej k svátku!;) (jelikož já sama Nikola jsem :D)
K. ♥

With you by my side 7.

4. listopadu 2011 v 13:48 | Kiki |  With you by my side


Po extra dlouhém čekání tady máte další díl! :D Jste nadšený strašně, že? :D No nic, dejte se do čtení, já jdu psát 8. díl ^^ K.

"A vítězem se stává…" Napínal uvaděč. Jako by to nemohl jen přečíst a jít domů. Pomyslel si Tom. Nesnášel tyhle napínací ceremoniály. "…Bill a Tom Kaulitzovi!" Zakřičel do mikrofonu, který držel ve své pravé ruce. Nadšeným dvojčatům pogratuloval, předal cenu a sešel menší schůdky dolů. To bylo dnes vše.
Černovlásek i chlapec s podivnými vlasy se radovali, smáli se. Jejich první cena! A získali jí spolu!