Březen 2013

Wish you were here II. 12.

21. března 2013 v 17:51 | Kiki |  Wish you were here II.

Černovláskovi odepsali ze školy, kam by chtěl přestoupit, že obor, o který se zajímal je dobíhající, takže druhý ročník není otevřený. Billa to mrzelo, volal do dalších škol v okolí, ale všude by musel dělat rozdílové zkoušky. Pomalu se začal smiřovat s tím, že tam s těmi zrůdami bude muset vydržet a bude taky muset dělat maturitu z účetnictví. Které doslova nesnášel, protože mu nešlo, i když měl na pololetí trojku, teď téměř propadal. Vše na sebe navazuje, když se nechytnete hned, vezete se celou dobu. Bylo to pro něj něco jako matematika - nepochopitelný.

Wish you were here II. 11.

12. března 2013 v 23:44 | Kiki |  Wish you were here II.

Praxe v mateřské školce s malými dětmi, byla pro Billa snad nejlepší zkušenost v životě. Paní ředitelka jej dala do třídy, kde byly děti od 2,5 roku do 4 let. I přes to, že jej ředitelka varovala, že jsou ještě malí a že budou odtažití, nebyla to pravda. Okamžitě se spolu skamarádili, malovali, skládali puzzle, hráli pexeso, hned první den si od holčičky, co mu připomínala strašně jeho samého, dostal pusu na líčko. Byl jednoduše nadšený.

Wish you were here II. 10.

12. března 2013 v 23:09 | Kiki |  Wish you were here II.

Uvědomila jsem si, že tahle spolužačka už měla v této povídce menší roli. Byla zmíněna v první řadě - 14. díl. K.

Černovlásek měl skutečně pravdu. Po tom Valentýnu, byl následující víkend perfektní. Všechno si doslova vynahradili, jak si on přál.
Mezi nimi bylo vše naprosto v pořádku, avšak Billova škola... To už bylo horší. Zdálo se, že spolužačka a s ní i ostatní, to už přehnali a proto si jeho rodiče udělají menší výlet za ředitelem školy. Budou si jistě stěžovat i na třídního učitele, protože ten jednou řekl, že černovlásek si má sednou jinam, jenže jakmile Bill šel za ním do kabinetu, změnil názor a po tom, co jej o to černovlásek poprosil, protože by to vyšlo úplně na stejno, sedět s někým jiným, jako sedět s ní, tak si měla sednout jinam ona.