Srpen 2014

Two is better than one 7.

22. srpna 2014 v 20:36 | Kiki |  Two is better than one

"Ahoj," posadil se Bill na své místo, kde už čekal i Tom. Tahle noc pro něj byla velmi dlouhá, protože Rin se nechtěla sprchovat, ale koupat a pak taky trvalo, než vůbec usnula, tak byl unavený, ještě k tomu, když se to za celý týden nasbírá...
"Ahoj," usmál se Tom, když uviděl černovlasou postavu sedat si vedle něj. "Vypadáš… no, unaveně," všiml si.

Two is better than one 6.

19. srpna 2014 v 19:00 | Kiki |  Two is better than one

"Páni, je to tu vážně hezký," pochválil Tom dům i zahradu, jakmile vešli na pozemek.
"To víš, někdo se o to musí postarat," pokrčil rameny Bill s úsměvem. Nevadila mu práce kolem domu, sekání trávy a podobně, jen ho to stálo moc času. A kdyby si najal zahradníka, bylo by to zbytečné, protože zase tu tak moc toho nebylo. A taky by to stálo nějaké peníze. Jistě, zdědili nějaké peníze, včetně pojištění… Vlastně z toho žijí teď a Bill doufal, že mu to vydrží do té doby, dokud nevystuduje školu, protože pracovat, starat se o Rin, Tammy a studovat by asi nezvládl.

Two is better than one 5.

17. srpna 2014 v 18:46 | Kiki |  Two is better than one

Ok, po Otaku srazu a cestě do Německa se hládím zpět!:3 Dnes se dozvíte, co se skutečně stalo s Billovými rodiči.:) Dejte se do čtení a já si jdu vychutnat ovesnou kaši a psát dál:) K.

"Tak jdi," Pustil Tammy z vodítka, aby se mohla proběhnout. A Rin s ní. "Rin! Daleko neutíkejte!" Zakřičel ještě a posadil se na lavičku. Před ním bylo spousty trávy a lidé zde chodili na procházky se psy, bylo to celkem daleko od dětského koutku, tak to bylo v pořádku.

"Oh, ahoj," Bill zvedl pohled, aby zjistil, kdo na něj promluvil. 'Sakra.'
"Ahoj,…" posunul se více ke kraji lavičky, aby uvolnil místo právě příchozímu.
"Co tady děláš?"
"Um, no… procházka,"
"Aha…"
"Ty?"
"No, taky, potřeboval jsem si provětrat hlavu."

Two is better than one 4.

12. srpna 2014 v 18:37 | Kiki |  Two is better than one

Čas běžel neuvěřitelnou rychlostí a první měsíc školy byl pryč. Billovi se dařilo celkem dobře, známky byly taktéž dobré. Rin si ve školce našla kamarádky, občas zašly ke Kaulitzovým domů, když byl pátek a večer si děvčata rodiče vyzvedli. Bill se s Tomem docela rychle skamarádil, ukázalo se, že Tom je naprosto v pohodě kluk. A Alex? Ten se pořád motal kolem černovláska, což Tomovi neskutečně moc vadilo. Ale co s tím mohl udělat? Naprosto vůbec nic.

Two is better than one 3.

5. srpna 2014 v 4:31 | Kiki |  Two is better than one

Bez nějakých keců a vybavování se, tady je další díl, kde už narazíme na Toma:3

"Ahoj," Bill zvedl hlavu z lavice, aby uviděl, kdo na něj promluvil. Zamžoural do světla a zjistil, že je to nějaký dredatý chlapec.
"Umm… Ahoj," Lehce se pousmál.
"Dlouhá noc?" Posadil se dred vedle černovláska. "Jinak, jsem Tom,"
"Oh jo… Dalo by s to tak říct," Měl pravdu. Vzal si toho na sebe moc. Ještě k tomu štěně, které je potřeba vychovávat a Rin. Bohužel, rodina, co mu zbyla, bydlela na druhé straně Německa a stěhovat se nechtěl. "Bill, těší mě."
"Taktéž. Je tu volno?" Usmál se i Tom, jak již Bill zjistil.