Two is better than one 11.

13. prosince 2014 v 23:15 | Kiki |  Two is better than one


Během oběda Rin Billovi vykládala o svém výletě v lese, a co všechno viděla. Bill ji se zájmem poslouchal, ale tentokrát to byl Tom, kdo byl mimo realitu. Musel se pořád dívat na Billův upřímný úsměv. Chtěl, aby ho měl na tváři co nejdéle. Povedlo se mu udělat Billa šťastného, protože tady nemusel nad ničím přemýšlet.


Po obědě, kdy i Tammy dostala nějakou tu mňamku, byl čas na spánek. Alespoň pro Rin. Tom se nabídl, že umyje a uklidí nádobí, zatímco Bill uloží svou sestru ke spánku.
"Billy, můžu se koukat na pohádky?" zeptala se blondýnka, když jí bratr přes hlavu přetáhl vrchní díl od pyžama.


Bill se zamyslel. Nemusel by nic číst a Rin i tak usne. Neviděl na tom nic špatného. Jednou za čas může. "Jo, ale televize je jen dole, takže musíme ustlat na gauči, jo?" Postavil se na nohy, vzal peřinu a polštář z Rinina pokoje a rozešel se dolů. Šel popředu a dával pozor, aby se Rin nic nestalo. Vše položil na již zmíněný gauč a nakonec i rozložil, aby si sestra mohla pohodlně lehnout.
Všiml si, že Tom leží na zemi a něco čmárá. "Tome… nebude ti vadit, když Rin pustím pohádky?"
Tom se na něj podíval. "Jasně, že ne," usmál se a vrátil zpět ke své činnosti.


Bill pustil tedy DVD a televizi. Hlasitost nastavil taky, aby to jeho sestra slyšela, ale tak, aby to nebylo zase moc hlasité. Přikryl ji a dal pusu na čelo. "Dobrou noc."
"Dobrou noc," odpověděla nazpět Rin.
Černovlásek se položil vedle Toma, taktéž na břicho, a tak mohl zjistit, co znamenalo to čmárání.
"Osmisměrky?" uchechtl se tiše.
"No jasně, máš něco proti?" zamračil se naoko Tom. Nemyslel to však vážně.
"Ne, jen mě to překvapilo, že zrovna ty… a osmisměrky. Co hledáš?"
"Hledám… Ponorku," jeho výraz ve tváři se změnil na veliké soustředění a zároveň zoufalství. "Nemůžu to najít, už asi pět minut."
"Pomůžu ti," rozhodl se černovlásek. Stejně neměl co na práci.


Po chvíli však zjistil, že pomoct mu je snad nemožné. Nemohl se soustředit. A nebyl jediný. Oba po sobě pokukovali, ale jakmile se jejich pohledy střetly, oba uhnuli.
Billův zrak se okamžitě vrátil zpět k papíru, když si všiml, že se na něj Tom otočil a tím jej přistihl, jak na něj zírá.
"Já myslím, že jsem ji našel. Tady." Ukázal svým tenkým prstem na slovo ponorka. Nechápal, jak ji dokázal tak rychle najít, když se o to snažili celou dobu. Podíval se zpátky na Toma, který tentokrát ale neuhnul. Zírali si navzájem do očí. Oběma to připadalo, jako by se zastavil čas a vše okolo nich zmizelo. Byli u sebe tak blízko…
"Bille, já-" promluvil Tom do ticha, které přerušovala jen písnička ze Spongeboba. Tak moc to v tu chvíli chtěl udělat, ale měl strach.


Bill, jako by tušil, na co Tom myslí, ze sebe vydal tichým hlasem: "Udělej to, Tome."
Dred se usmál, pomalu se přibližoval k černovláskovi a jejich rty spojil v jedny. Ani jeden nemyslel na to, že by Rin mohla být vzhůru. Svou rukou přejel po Billově tváři. Nikdy si neuvědomil, jak jemná je. Líbali se pomalu, užívali si tu ničím nerušenou chvíli. Oběma v tu chvíli bušilo srdce, jako by snad uběhli marathón. Odtáhli se od sebe, až když potřebovali kyslík. Ani jeden nechápal, co se to právě teď stalo. Leželi na břiše jen tak vedle sebe, opřeni o lokty a zírali na sebe.
Jako první se vzpamatoval Tom.


"Tak rande…" uchechlt se s narážkou při vzpomínce na to, jak Bill chtěl, aby tento víkend bylo jejich rande.
Bill okamžitě zčervenal. "T-To-"
Tom se okamžitě natáhl pro další polibek. Teď už věděl, že může, a že se Bill neodtáhne. "Někdy bys měl být zticha," vyplázl na něj jazyk, ale Bill se nedal. Začala se v něm projevovat ta hravá stránka.
"Nebo co?" zeptal se s úšklebkem.
"Nebo probudíš Rin," ukázal Tom směrem ke gauči, kde oddechovala Billova sestra.
"Sakra," dal si ruku přes pusu černovlásek.
"Věděl bych o lepším způsobu," naklonil se opět dred k Billovi a začal jej opět pomalu líbat. Něco mu říkalo, že tohle chtěl udělat celou dobu.


***


"Vyhrála jsem!" radovala se malá Rin, když vyhrála proti Billovi a Tomovi v pexesu. Blížil se večer a oni se rozhodli si zahrát nějaké společenské hry místo toho, aby seděli u televize.
"No jo, jsi šikovná!" pochválil ji Bill a pohladil po vlasech. "Myslím, že už stačilo, půjdeme se projít s Tammy, uděláme večeři, vykoupat a spát." Rozhodl Bill. Přeci jen, bylo šest hodin a než tohle všechno stihnout, nějaká ta hodinka uteče. Shrnul všechny papírové čtverečky s obrázky na jednu hromadu, aby je mohl svázat provázkem a uklidit.
"Bille, co bys řekl na to, kdybych večeři udělal já? Někdy se to naučit musím," zaculil se dred. "Myslím, že tousty nejsou tak složitý,"
"A zvládneš to, připalovači vod?" dobíral si Toma Bill s úsměvem.
"Hele! Polepšil jsem se!" Ohradil se okamžitě chlapec s copánky. "Náhodou… budeš koukat!" Postavil se, a aniž by čekal na souhlas, odpochodoval do kuchyně, kde vytáhl toaster, který zapojil do zásuvky.


"Dobře Rin a my se půjdeme vykoupat, co ty na to?" zeptal se se smíchem Bill své mladší sestry.
"A půjdeš se mnou?" Vrátila blondýnka taktéž otázkou. Čas od času si spolu vlezli do vany a dělali blbosti, cákali vodou tak, že Bill pokaždé musel vytírat. A že toho bylo hodně.
"Dobře, ale nemůžeme tam být dlouho, abychom neměli studenou večeři, kterou nám Tom chystá," svolil, vzal ji do náruče a nesl nahoru do pokoje, aby mohl vzít všechny potřebné věci.


V pokoji si na sebe oblékl plavky. Nechtěl být před Rin nahý, už jen z té představy měl divný pocit. Po cestě do místnosti, kde se nacházela vana, se zastavil ještě pro Rin, která měla za úkol ve svém pokoji vzít pyžamko. Chytil ji za ruku a společně šli chodbou. Zavřel za nimi dveře, věci položil na pračku, začal napouštět vanu a mezitím svlékl svou mladší sestru. Poté do vody přidal pěnu, kterou tak milovala. Nedokázal jí ji odepřít. Ještě k tomu to byla maličkost, kterou jí udělá radost. Jakmile byla vana napuštěna dostatečným množstvím vody se správnou teplotou, otočil kohoutkem a posadil se dovnitř. Následně k sobě stáhl Rin.
"Nepálí?" zeptal se pro jistotu, i když znal odpověď.
"Ne," zakroutila hlavou. "Billy… my tady zůstaneme?"
"Ne, zítra se vracíme domů." Odpověděl. "Je tady hezky, že?"
"Jo," přikývla.
"A víš co? Když kamarádkám ve školce povíš, kde jsi byla, tak ti určitě budou závidět."
"A i o tom lese!" vyhrkla.
"Povíš jim, co jsi tam všechno viděla a i jak daleko jsme jeli," usmál se Bill.
"I o novém kamarádovi Tomovi!"


Černovlásek při tom jméně měl okamžitě před očima scénu, která se odehrála dole, zatímco Rin spala. Usmíval se, aniž by o tom věděl. Nechtěl, aby ta chvíle skončila, ale musela. Stejně tak jako na to musel pořád myslet. Teď se nabízela otázka… Miloval ho? Zatřepal hlavou, jako by ty myšlenky chtěl dostat pryč z hlavy. "Jasně, to on tě tam vzal," přikývl. "A teď tě půjdeme umýt, dobře?" nečekal na souhlas a natáhl se pro houbičku a sprchový gel, které hned použil na svou sestru, aby ji mohl zbavit nečistoty.

Kiki.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama