Únor 2016

Two is better than one 18.

6. února 2016 v 16:43 | Kiki |  Two is better than one

Tom si všiml, že adresa, kterou černovlásek zadal do GPS navigace, není jeho. Chápal, že teď chce být s Rin o to více, ale on jej chtěl mít taktéž u sebe. Po tak dlouhé době. Nejraději by si za to, jak se choval, nafackoval. Mohl za to on, co se černovláskovi stalo ve škole. Kdyby ho neignoroval, vše mohlo být v pořádku. Podíval se na místo spolujezdce a naskytl se mu pohled na spícího Billa. Byl nádherný. I přes jeho make-up si mohl všimnout modřin. Bylo mu to tak líto. Mohlo to dopadnout ještě hůř, ale taky se to vůbec stát nemuselo.

Two is better than one 17.

6. února 2016 v 16:37 | Kiki |  Two is better than one


"Já… počkám tady, nevadí? Ještě… nejsem připravený," řekl černovlásek, když zastavili před Tomovým domem. Opravdu se ještě nechtěl vidět se svým pravým otcem. Teprve před několika minutami se to dozvěděl. Ještě nebyl ten správný čas. Ne pro něj.
"Jasně, počkej chviličku," Vzal dred Tammy z auta a vedl ji k sobě domů
Bill tak měl čas znovu přemýšlet. Co kdyby se jejich rodiče nerozvedli? Zamiloval by se do něj? Nevěděl. Nevěděl nic. A co když mu Tom lže? Vlastně… proč by mu lhal? Neměl jediný důvod, přeci jej zachránil i před Alexem. Byl zmatený.